Koncuk, Sözlü’yü Düşüremedi.!

Koncuk, Sözlü’yü Düşüremedi.!
Advert
İyi Parti ve MHP arasında yerel seçim gerginliği ilk startını verdi.. İsmail Koncuk, MHP’li Sözlü’yü sert eleştirdi, ama Büyükşehir Belediye Başkanı seçim stratejisi gereği suskunluğunu korudu.. 
Çukurovatürk Tv’de Gazeteci Metin Kurgun’un hazırlayıp sunduğu ‘Medya Gündemi’ programına katılarak canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İyi Parti Adana milletvekili İsmail Koncuk “Siz her gün buradasınız.. Ben Ankara’dan zaman zaman geliyorum dışardan gören biri olarak kente Büyükşehir Belediyesinin hiçbir katkısının olmadığını daha net gözlemliyorum.. 4,5 yıl boşa gitti. Yazık bu şehire” dedi.. Hüseyin Sözlü ile dostluk bağının bulunduğunu da ifade eden Koncuk “Dostluk başka gerçekler başka.. Adana çok kötü yönetildi.. Hiçbir sorunu çözülmedi”  şeklinde konuştu..
Polemiklerin adamı olarak bilinen Hüseyin Sözlü bu konuda susmayı tercih ederken, Koncuk’a cevap Ahmet Erdoğan’dan geldi..
MHP İl eski Başkanı Erdoğan, 
Sn. İsmail Koncuk Adana’nın nasıl yönetildiğini 30 Martta Adanalılar söyleyecek, biraz sabır.. Zaten senin tarafın İP’e geçtigin gün belli olmuş.. CHP ve HDP ile ittifakınızı cesaret edip söyleyemeseniz de eşkere ortada.. Bu arada sizin bloğun Adana adayı HDP kimi isterse o olacak..” karşılığını verdi..
Siyasi çevrelerde, “Koncuk bu çıkışıyla sözlüğü tartışma sahasına çekmeye çalışıyor.. Ama Hüseyin Sözlü Mart 2019’daki seçimde İYİ Parti tabanının oylarını da alacağından sessiz kalıyor..” değerlendirmesi yapılıyor..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”