Diva Pastanesi Adana Tellidere’de Hizmete Girdi

Diva Pastanesi Adana Tellidere’de Hizmete Girdi
Advert

 

Adana Tellidere de muhteşem bir işletmeye daha kavuştu. Diva Pastanesi huzur ve güven içinde hijyenik bir ortamda dinlenme imkanı bulacağınız vakit sevdiklerinizle mükemmel tatlara varabileceğiniz bir mekan...

 

DİVA PASTANESİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

DİVA PASTANESİ RENK KATACAK

PASTANELERİN DİVASI AÇILDI

 

Adana Tellidere de hizmete başlayan Diva Pastanesi açılışına siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği Diva Pastanesi açılışında konuklar muhteşem tat ve lezzetleri tatma görme imkanı buldular. Adana’da çeyrek asırdır damak tadından ödün vermeden, müşterilerine özenle hazırlanan lezzetleri sunan Diva Pastaneleri nin aynı zamanda Adana’da 2’nci şubesi olarak hizmet verecek.

Adana’nın Merkez Seyhan İlçesi Mücahitler Caddesi Tellidere-Pınar Mahallesi kavşağında bulunan DivaPastaneleri’nin açılışına AK Parti Adana Milletvekilleri Ahmet Zenbilci ve Abdullah Doğru, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, AK Parti Adana İl Başkan Yardımcıları Şerif Güler, Hüseyin Doğan ve AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Dalyan ve Seyhan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Diva Pastaneleri İşletmeciliğini yapan genç işadamı Mehmet Karakış ve eşi ile çok sayıda davetliler katıldı.

 

“HUZURLU GÜVENLİ HİJYENİK ORTAM İÇİNDE MÜKEMMEL LEZZETLEr SUNUYORUZ”

Açılışta konuşan işletme sahibi işadamı Mehmet Karakış, Diva ailesi olarak, insanlara kaliteli hizmet vermek amacıyla işlerine tutkuyla bağlı olduklarını söyledi.

Karakış, sektörde çeyrek asırdır hizmet verdiklerini hatırlatarak, “Gıda sektörü gibi insanların damak tanına hitap eden çok önemli bir hizmeti yerine getirmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi. Mehmet Karakış “Hizmet kapsamı boyunca tüm müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak temel politikası olarak hedef edinerek, Bu doğrultuda kaliteli hizmetler sunmak temel hedeflerimiz arasındadır. Diva Pastaneleri olarak kurumsal yapımızı sürekli güçlendirerek kalitemizin sürekliliğini ve personel motivasyonunun yüksek olmasını sağlarız. Çalışanlarımızın eğitim ve gelişmesini sağlamak müşteri memnuniyet açısından çok önemlidir. İletişime açık, sürekli gelişmeyi hedefleyen politikamızla uygun kalitede ürün ve hizmeti müşterilerimize sunarız. Hizmet verimliliğimizi sürekli arttırmak ve maliyetimizi rekabet edilir düzeyde tutmak tercih edilebilir ve kaliteli bir işletme olmamızın diğer nedenleri arasındadır.” Açıklamasında bulundu.

İşlerini severek lezzetli, geleneksel ve özgün, ürünlerini hijyenik şartlarda müşterilerine sunduklarını dile getiren Karakış, “Her biri, birbirinden kıymetli ve özel olan müşterilerimizin beklentilerini sonuna kadar karşılamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

“DİVA PASTANESİ ADANA DA KALİTE VE LEZZETİN MARKASI OLACAK”

Adana ya böyle bir mekan kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Mehmet Karakış, "Burada hiç bir şeyden kaçınmadan elimizden gelen her şeyi yaptık. Müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz.Hedefimiz çok yakın bir zamanda kalitemiz ve lezzetimizle Adana ya istihdam ekonomik kazanım katan bir marka olacağız” iddiasında bulundu.

Açılışa katılan AK Parti Adana Milletvekilleri Ahmet Zenbilci ve Abdullah Doğru ve AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, istihdama ve kentin ekonomisine katkı sağlayan Diva Pastaneleri işletmecisi Mehmet Karakış’a teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.Yapılan konuşmaların ardından DivaPastaneleri’nin 2’nci şubesini açan katılımcılar daha sonra pastaneyi gezerek, ürünleri inceleyip, verilen hizmetten dolayı teşekkür etti.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyuşturucu Operasyonunda 25 Tutuklama!
Uyuşturucu Operasyonunda 25 Tutuklama!
Kamu Müteahhitlerinde Küreksiz Sevinci..
Kamu Müteahhitlerinde Küreksiz Sevinci..