Erkan’ın Yatırımları Veysel Durgun’a Anlatıldı

Erkan’ın Yatırımları Veysel Durgun’a Anlatıldı
Advert
Adana’da eğitime yaptığı yatırımlar ve sektördeki ilkleriyle dikkat çeken Erkan Eğitim Kurumları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Hatipoğlu, Adana Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun’a eğitim yatırımlarını anlattılar. 

31 YILDA 11 OKUL 

Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Hatipoğlu, Adana’ya yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Samimi sohbetin yapıldığı ziyarette Erkan Eğitim Kurumları olarak eğitime yaptıkları yatırımlarla ilgili bilgi veren Serdar Hatipoğlu, 31 yılda 11 okulla eğitimin hizmetinde olduklarını vurguladı. Erkan Koleji bünyesinde bu yıl Fen Lisesi’nin de eğitim-öğretime başladığını kaydeden Hatipoğlu, eğitimdeki yenilikleri sürekli takip ettiklerini ve bunları okullarına taşıdıklarını, özgüveni yüksek, üretken, uygar, geleceğin güvenle emanet edileceği, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bireyler yetiştirdiklerini söyledi. Erdal Hatipoğlu da, ülkenin geleceğinin eğitimle şekilleneceği gerçeğinden hareket ederek, eğitime büyük önem verdiklerini, geleceğin emanet edileceği öğrencileri sağlam temellerle geleceğe hazırladıklarını kaydetti. 

YATIRIMA TEŞEKKÜR 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun da, Erkan Eğitim Kurumları’nın yöneticilerine eğitime yaptığı yatırımlar nedeniyle teşekkür etti. Erkan Koleji’ni de bünyesinde bulunduran Erkan Eğitim Kurumları’nın Adana’daki yatırımlarının sektörün yükünü aldığını da kaydeden Durgun, “Bakanlığımız da özel sektörün eğitime yaptığı yatırımlar konusunda çok duyarlı. Çünkü sizlerin yaptığı yatırımlar bizlerin yükünü de alıyor. Çocuklarımızın en iyi eğitimleri alarak güvenle yarınlara hazırlanmasında verdiğiniz emek, gösterdiğiniz hassasiyet ve yaptığınız yatırımlar için teşekkür ederiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”