Erkan Koleji Öğrencileri Doyasıya Kamp Keyfi Yaşadı

Erkan Koleji Öğrencileri Doyasıya Kamp Keyfi Yaşadı
Advert
 

   Adana’da verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencileri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleriyle de geleceğe hazırlayan Erkan Koleji’nin kampüsü öğrencilerin kampıyla şenlendi. 

   Her yıl ekim ayının ilk hafta düzenlenen Erkan Koleji Geleneksel Okuluma Merhaba Kampı’nün üçüncüsü, 6-7 Ekim tarihlerinde yapıldı. Adana’da hafta sonunu okullarında geçiren öğrenciler, 20 dönüm açık alana sahip Erkan Koleji Kampüsü’nde kurulan çadırlarda konakladılar. Erciyes Doğa Sporları’nın katkısıyla gerçekleşen etkinlikte Barbekü Partisi yapıldı. Adana Kebabı ikram edilen öğrenciler, gece çorbası ve yakılan kamp ateşi ile ısındılar. Kamp ateşi etrafında oyunlar oynayan öğrencilerden bazıları da, getirdikleri maşmelo ve sosisleri ateşte pişirerek yediler.  Canlı müzik eşliğinde oynayan, halay çeken, çeşitli etkinliklerle eğlenen öğrencilerin neşesi, havai fişek gösterisi ile zirve yaptı. Öğrencilerin motivasyonlarını artırmak, doğayı sevdirmek amacıyla düzenlenen kamptaki etkinliklerde yorulan öğrenciler, anne-babaları veya arkadaşlarıyla çadırlarda konaklayarak, geceyi geçirdiler. Açık havada kurulmuş çadırlarda doğayla iç içe kaliteli bir uykuyla sabaha zinde başlayan öğrenciler, sabah sporu yaptılar, ardından kahvaltı ile muhteşem organizasyonu sonlandırdılar. 

   Öğrencilerini 3’üncü kez yıldızlar altında buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu, “Kamp yapmak macera, keşif, doğayla yaşam, paylaşım, birlik, beraberlik demektir. Her yıl katılımın arttığı bu organizasyonumuzla öğrencilerimizin motivasyonlarını artırmak, gerek arkadaşları gerek aileleriyle bağlarını güçlendirmek, şehir hayatından uzaklaşmalarını sağlamak, kampta edindikleri tecrübeyle özgüveni yüksek, emin,  her türlü zorluğa göğüs gerebilmelerine yönelik bireyler olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Eğitime verdiğimiz önemin yanı sıra öğrencilerimizi sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle de geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”