Menderes Kutlu’dan Sümer Mahallesi’ne Çağrı!

Menderes Kutlu’dan Sümer Mahallesi’ne Çağrı!
Advert

İş adamı Menderes Kutlu, Sümer Mahallesi sakinlerine çağrı yaparak, mart ayında gerçekleştirilecek muhtarlık seçimlerinde mahallelerine sahip çıkmalarını ve Mehmet Kutlu’ya destek vermelerini istedi.

Adana’ya yaptığı yatırımlarla dikkat çeken ve çok sayıda insana istihdam sağlayan Menderes Kutlu, “Konum olarak mahallemiz Adana’nın en güzel noktasında bulunuyor. Bu avantajı iyi değerlendirmemiz için mahalleyi ve sorunlarını bilen bir ismi ihtiyacımız var. Mehmet Kutlu Sümer’e en iyi hizmeti verecek kişidir” dedi.
 
MEHMET KUTLU İZ BIRAKTI
Mehmet Kutlu’nun daha önce de mahallede muhtarlık yaptığını ve iz bıraktığını vurgulayan Menderes Kutlu, “Bu seçim önemli. Muhtarlık makamı daha da önemli. Muhtar mahallesinin sorunlarını bilen ve çözüm üreten kişidir. Muhtar belediye başkanları ile vatandaş arasında köprü olarak mahallenin sorunlarının çözümünde etkili olmalıdır. Mehmet Kutlu bu sorumluluğu en iyi şekilde yapabilecek bir isimdir” dedi.

SÜMER HALKI BİLİNÇLİDİR
İş adamı Menderes Kutlu, Sümer Mahallesi sakinlerinin bu bilinçle sandığa giderek tercihlerini yapması gerektiğinin altını çizerek, “Değerli mahalle sakinlerimizin yaptığı tercih mahallemizin geleceğini belirleyecektir. Bu nedenle en doğru tercihi yapmaları gerekmektedir. Sümer Mahallesi halkı bilinçlidir ve sandığa gittiğinde mahallemiz için en doğrusunu yapacaktır” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”