Çelikcan’dan Hizmet Seferberliği

Çelikcan’dan Hizmet Seferberliği
Advert
 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yapımı tamamlanan kapalı yüzme havuzu ve spor salonunu gezdi.Göreve geldiği günden bu yana ilçeye önemli kalıcı eserler kazandıran  Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Atakent Mahallesi'ne yapılan  Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin tamamlandığını ve kısa süre içerisinde hizmete açılacağını belirtti.

Yılın 12 ayı hizmet verecek spor kompleksimizin içerisinde kapalı yüzme havuzu, voleybol, basketbol sahası, fitnessalonu, bowling salonumasa tenisi alanı, kafeterya ve büfe, bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış duş ve soyunma odaları yer alıyor. Başkan Çelikcan bundan önce ise 22 adet spor kompleksini hizmete açarak Yüreğirli vatandaşların hizmetine sundu.

Yeni yapılan spor kompleksinin çevresine yapılan 644 adet yeni konut, bilim merkezi ve 55 dönümlük 15 Temmuz Şehitler Parkı ile bir bütünlük arz ettiğini belirten Başkan Çelikcan ; '' Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için Yüreğir'e yeni yaşam alanları kazandırıyoruz. Adana'da ilk olan spor kompleksimizin bir tarafı yüzme havuzu, bir tarafı kapalı spor salonu. Bugüne kadar Yüreğir'de hiç kapalı yüzme havuzu yoktu. Yüreğir'de oturan bütün vatandaşlarımız başka yere gitmeyecek. Burada hizmete açılacak olan bowling salonundan gençlerimiz ücretsiz faydalanacaklar. 

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile protokol yapıp beden eğitimi derslerinin de burada yapılmasını sağlayacağız. Bütün imkanlarımızı vatandaşlarımıza hizmet etmek için seferber ediyoruz. Diğer önemli bir konu ise yaz aylarında yasak olmasına rağmen gençlerimiz su kanallarına giriyorlar. Onlarca gencimiz hayatlarını kaybediyor.  Canımız yanıyor. Biz bu can kayıplarının da önüne geçmek istiyoruz.'' şeklinde konuştu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boydak: Sözünün Eri Belediye Başkanı...
Boydak: Sözünün Eri Belediye Başkanı...
Dersimliler Derneği Üyeleri Yemekte Buluştu
Dersimliler Derneği Üyeleri Yemekte Buluştu