Adana’yı Gözden mi Çıkardı.!

Adana’yı Gözden mi Çıkardı.!
Advert
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündeme dair merak edilen herşeyi dün gece CNN TÜRK'te Hande Fırat'la Gece Görüşü'nde değerlendirdi. Kılıçdaroğlu’nun yerel seçimlerde CHP’nin mutlaka alacağı iller arasında Adana’yı saymaması dikkati çekti. 
CHP lideri, Hande Fırat’ın sorusu üzerine “Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul'u, Ankara'yı, Balıkesir'i, Denizli'yi, Mersin'i, Antalya'yı, Uşak'ı alacak. Bunu yazın bir kenara. İstanbul’u dünya markası haline getireceğiz.” dedi.. 
Kemal Kılıçdaroğlu CHP adına Adana’yı sandıkta riskli mi gördü yoksa unuttu mu; kafalarda soru işareti yarattı. 
“İYİ PARTİ VE SAADET PARTİSİYLE GÖRÜŞÜLEBİLİR”
CHP her ilde kendi adayını gösterecek. İYİ Parti ve Saadet Partisi ile görüşme imkanı olabilir, bu neden olmasın. Eğer işbirliği konusunda bir talep gelirse görüşürüz. Genel seçimlerde yapılacak ittifaklar yasal zeminde olmuştu. Ama yerel seçimde adaylar çok önemli. Belirlenen bir adaya diğer partinin seçmenleri de beğenip oy verebilir. Bu nedenle güçlü bir aday üzerinde çalışmak lazım.
“MANSUR YAVAŞ’LA GÖRÜŞÜYORUM”
Mansur bey siyaset dünyasının önemli bir ismi. Hepimiz bunu kabul ediyoruz. Deneyimli bir insan. Kendisiyle görüşüyorum. Önümüzde çok uzun bir süre var. Şimdiden o mu aday olacak, bu mu aday olacak? tartışmanın hiçbir mantığı yok. Bunları bugün için tartışmayı doğru bulmuyorum. Mansur Yavaş’ı da yıpratır. Bu tartışmalar için zemin henüz erken. 5 aylık bir süremiz var.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KKTC Başbakanı Tatar Adana’da...
KKTC Başbakanı Tatar Adana’da...
Ceyhan’da Park ve Bahçeler Temizleniyor
Ceyhan’da Park ve Bahçeler Temizleniyor