“Korkak Zeydan, Önce Adayım De..”

“Korkak Zeydan, Önce Adayım De..”
Advert
 
Yerel seçimler öncesinde Adana’da siyaset meydanı iyice kızıştı.. Bir televizyon programında “Sözlü’nün MHP’den Büyükşehir adaylığı CHP için avantajdır” diyen CHP’li Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a yanıt Sözlü’nün vekilinden geldi..
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, “Önce ortaya çıkıp cesurca adayım desin.. Diyemez.. Çünkü O da biliyor ki Hüseyin Sözlü sandıkta bunları silindir gibi ezip geçecek” şeklinde konuştu.. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün seçimlerde rakip partilerin en güçlü adaylarının karşısına çıkmasını istediğini, bu konuda Adalet ve Kalkınma Partisi Sözcüsü Ömer Çelik’e meydan okuyarak bunu kanıtladığını ifade eden Ramazan Akyürek, şunları söyledi:
“Sayın Başkanımız Hüseyin Sözlü, Adanalılara güveniyor. Hemşehrilerinin desteğiyle önüne çıkacak tüm rakipleri silindir gibi ezmeye hazırdır. Atalarımızın boşuna sözü yok. Bu atasözlerine Zeydan Karalar’a hatırlatırız. Önce aday olmak cesaretini göstersin, sonra Hüseyin Sözlü kolay rakip mi, zor rakip mi görür, boyunun ölçüsünü alır. Biz Adanalı hemşehrilerimize güveniyoruz, onların vereceği destekle Adana’ya hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Adanalılarla beraber yeni bir zafere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Akyürek, şunları paylaştı:
“Sözlü CHP için kolay rakip olur diyen Seyhan Bld.Bşk. Z.Karalar önce 'Ben CHP Büyükşehir adayıyım' deme cesaretini göstersin sonra başkan Sözlü hakkında siyasi değerlendirme yapsın.
Adanalı korkakları sevmez.
Korkak Zeydan.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve MHP adayı Hüseyin SÖZLÜ hakkında beyazcam gerisinde avantajdan bahseden Zeydan Karalar Adanalı hemşehrilerimizin SÖZLÜ sevgisinden korktuğu için mi çıkıp CHP Büyükşehir adayıyım demekten korkuyor.!
Korkak Zeydan.”
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti’den AK Parti’ye Toplu Geçiş
İYİ Parti’den AK Parti’ye Toplu Geçiş
Boydak: Sözünün Eri Belediye Başkanı...
Boydak: Sözünün Eri Belediye Başkanı...