Romance Adana’nın Gözdesi...

Romance Adana’nın Gözdesi...
Advert

Adana’nın önde gelen ailelerinden Boydağ’lara ait Romance’nin 8. Şubesi Kenan Evren Bulvarı üzerinde açıldı. Muhteşem açılışa yoğun ilgi gösterildi.

AÇILIŞA ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Abiye, nişan kıyafetleri, gelinlik ve damatlıkta Türkiye’nin en iyi mağazalarından birisi olarak gösterilen Romance’nın açılışına AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, K.Maraş Milletvekili Celalettin Güvenç, CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana İl Başkanı Av.Emrah Kozay, AK Parti eski İl Başkanı Av.Mehmet Sağlam, CHP Seyhan eski İlçe Başkanı Reşit Karakuş, MHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı Şehmus Uçar ve Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Dr.Ahmet Bozan katılarak, birlikte kurdelayı kesti.

“BABAMIZIN MİRASINI İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ”

Katılımcılar, Romance’nin 8. Şubesinin Adanalılar’a kazandırılmasından dolayı sahiplerini kutlayarak, hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Romance Mağazalarının sahipleri Tufan-Turgay-Yusuf ve Kemal Boydağ kardeşler, “Mağazamızın daha geniş kitlelere hizmet etmesinden dolayı gurur duyuyoruz. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran milletvekillerine, belediye başkanımıza, işadamlarımıza. Kulüp yöneticilerimize ve siyasi partinin temsilcileri ile diğer davetlilere çok çok teşekkür ederiz. Aile büyüğümüz babamız Mahmut Boydağ’ın bize bıraktığı bu mirası daha iyi noktalara taşımak için bundan sonra da ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız” dediler.

 


babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eniştesini ve Yeğenini Silahla Vurdu
Eniştesini ve Yeğenini Silahla Vurdu
“Okul Sütünden Tasarrufa Gülerler..”
“Okul Sütünden Tasarrufa Gülerler..”