“Çukurova Hiçbir Partiye Çantada Keklik Değil”

“Çukurova Hiçbir Partiye Çantada Keklik Değil”
Advert

Yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti kanadı Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçeleri kazanmak için çalışmalar yapıyor. 

Adana’da "Cumhuriyet Tarihinin En Genç Milletvekili Adayı AK Partili Mehmet Gazioğlu", Ankara Başkent Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans öğrenimini bitirdikten sonra aynı okulda Uluslararası İlişkiler üzerine Yüksek Lisans öğrenimine devam ediyor.

24 Haziran genel seçimlerinde Adana’nın merkezini, ilçelerini ve köylerini defalarca gezen; vatandaşın büyük sevgi gösterdiği MEHMET GAZİOĞLU, 31 MART 2019'DAKİ YEREL SEÇİMLERLE İLGİLİ PORTALIMIZA KONUŞTU. İŞTE O AÇIKLAMA:

BÜYÜKŞEHİR’İ CUMHURBAŞKANIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ

Gerek mahalle ziyaretlerinde gerek yolda, sokakta konuştuğumuz Adanalı hemşehrilerimiz artık 'AK Parti Belediyeciliğini' ve hizmetlerini istiyor. İnşallah Adanalı hemşehrilerimizin de desteğiyle Adana Büyükşehir Belediyesini Sayın Cumhurbaşkanımıza hediye edeceğiz.

BÜTÜN GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ

Adana Büyükşehir Belediyesini kazanmak,  Çukurova'da tarih yazmakla başlar. Çukurova'da ve 15 ilçemizin tamamında AK kadroların tarih yazacağına inancımız tamdır. Bu da çok disiplinli bir çalışmayla, bütün gönüllere dokunmayla mümkün olabilir. Ancak Çukurova'yı çantada keklik zannedenler çok büyük hayal kırıklığı yaşayacaklardır.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın belirttiği gibi: "GENÇLERLE KAZANACAĞIZ !"

ADANA’YI MEDENİYET BAŞKENTİ YAPACAĞIZ

Siyasetin idealleri, mümkünleri ve  imkânları olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için yapamayacağımız şeyleri asla vaadetmiyoruz. Adana'nın çehresini değiştirecek, bir medeniyet başkenti yapacak projelerimizle, genç kadrolarla seçimlere hazırlanıyoruz.

AK PARTİ YAPACAĞI HİZMETLERİN SÖZÜNÜ VERİR

AK Parti sadece konuşan, yalnızca vaatte bulunan bir parti değildir. AK Parti verdiği her sözün arkasında duran, söylediğini yapan bir partidir. Bunun için 31 Mart seçimlerinde de sadece yapacağımız şeyleri söylüyoruz. Öyle uzayda altın bulma gibi uçuk kaçık vaatlerimiz olmayacak. Alın terimizle emeğimizle bileğimizle ne yapabileceksek onu söyleyeceğiz. Aynı zamanda kem söz sahiplerine hadlerini bildirmekten de geri kalmayacağız.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”