Bahtsız Bedri Vizyona Hazırlanıyor

Bahtsız Bedri Vizyona Hazırlanıyor
Advert

Adana’da çekilen komedi filmi, izleyenleri kahkahaya boğacak 

Bahtsız Bedri vizyona hazırlanıyor 

Adana’da, iki ay önce ‘motor’ diyen ‘Bahtsız Bedri’ adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı. Yaklaşık 1 milyon liraya mal olan ve kurgusu biter bitmez vizyona girmesi planlanan Bahtsız Bedri’nin yapımcı ve oyuncu kadrosu, düzenledikleri basın toplantısında emeği geçenlere teşekkür etti. Lore Plus Prodüksiyon ve Film Yapım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sincar, ‘’Sinemaseverlere kaliteli bir film sunmak en büyük gayemizdi. Ve bu gayeye ulaştığımıza içtenlikle inanıyoruz. Adanalı hemşehrilerimiz çekimler sırasında oldukça ilgili, samimi ve sıcakkanlı davrandı. Sonuçta, bütün yorgunluğuma değecek bir çalışma ortaya çıktı’’ diye konuştu. 

SENARYOYU POLİS MEMURU YAZDI 

Filmin senaryosunun, İstanbul’da görev yapan 20 yıllık Polis Memuru Yımaz Suvacı’ya ait olduğunu belirten Sincar, ‘’Bu senaryo, profesyonel senaristleri bile şaşırtmıştır. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bunun yanı sıra Adanalı yetenekler de yapımlarımızda yer almaya devam edecek’’ dedi. Sincar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ ye, Karaisalı Kaymakamı Selami Korkutata’ya, Karaisalı Belediye Başkanı  Saadettin Aslan’a, İşadamı Muhammet Geylan’a ve bütün Adana halkına, verdikleri destekten dolayı minnettar olduklarını söyledi. 

SAHNELERİ GÜLMEKTEN ZOR ÇEKTİK 

Yapım Koordinatörü Ayşenur Sümer ise Bahtsız Bedri’nin komedi dozu yüksek, her sahnesiyle güldürürken ve merak uyandıran zengin içerikli bir film olduğunu ifade ederek, ‘’Bütün ekip, çekim esnasında bile kahkahalara boğuldu ve gülmekten sahneleri zor şartlarda çektik. Eğlendiğimiz ve içimize sinen güzel bir iş yaptığımıza inanıyoruz’’ ifadelerini kullandı. Filmin oyuncu kadrosunda Hacı Ali Konuk, Fatih Uçan, Ali Tutal, Esin Civangil, Cemil Uçar ve Yavuz Karakaş gibi önemli isimler bulunuyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”