Festival Coşkusu Başlıyor

Festival Coşkusu Başlıyor
Advert

Aladağ Belediyesi tarafından organize edilen Aladağ Doğa ve Sanat Festivali bu yıl doğaseverlerle buluşmaheyecanı yaşıyor. 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek festival, doğanın güzelliklerini ve doğanın sanata yansımasını görsel şölen ile sevenlerine sunuyor.

Festival ile ilgili bilgi veren Aladağ Belediye Başkanı Mustafa AKGEDİK; Festivalimizi Doğa ve Sanat konusunda hassasiyeti artırmak ve Adana’nın değerli ilçesi Aladağ’ıdünyaya tanıtmak amacı ile düzenlediklerini, festivalde ulusal alanda yarışmaların birbirinden güzel etkinliklerinsöyleşi ve atölye çalışmalarının yer alacağı söyledi.

Başkan AKGEDİK; festival kapsamında; Kısa Film, Ulusal Fotoğraf ve Aladağ Foto Maraton olmak üzere üç kategoride ulusal yarışmalar düzenlediklerini bu yarışmalara yoğun başvuru aldıklarını belirtti. Çukurova Üniversitesi, Aladağ Offroad Pisti ve Sheraton Grand Adana mekanlarında birbirinde güzel etkinlikleri vatandaşlarımızla buluşturmanın heyecanı içinde olduğunu belirten Mustafa AKGEDİK, Aladağ Doğa ve Sanat Festivalinin hem Aladağımızın ulusal alanda tanıtımına katkı koyması hem de ilçemizin uluslararası bir ekoturizm destinasyonu olması noktasında katkı sağlamasını diliyorum” diye konuştu.

  Festival kapsamında 3 kategoride 1200 katılımcı eserlerinin yarışacağı festivalde yönetmelerin, sinema ile fotoğraf sanatçılarının ve vatandaşlarıkatılımıyla Sheraton Grand Adana Hotel’de Gala Gecesi ve Ödül töreni düzenlenecektir.

Detaylı bilgi için www.aladagdogavesanatfestivali.com 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”