Gündoğdu Basket, Arayı İyi Değerlendiriyor

Gündoğdu Basket, Arayı İyi Değerlendiriyor
Advert
 

 

Kadınlar Basketbol Süper Lig temsilcisi Gündoğdu Adana Basketbol takımı Milli maç arasını günde çift antrenman ve sadece iki gün izin yaparak değerlendiriyor

GÜNDE ÇİFT İDMAN YAPIYOR

Turuncu-Mavili ekibin baş antrenörü Olcay Orak, Nihan’ın sezonu kapatması ve Zeynep’in ayak bileğinin burkulması gibi sakatlıkların takımı olumsuz etkilediğini belirterek, Cumartesi günü saat 14.00’de İstanbul deplasmanında karşılaşacakları Galatasaray maçına iyi hazırlandıklarını ve günde çift antrenman yaptıklarını söyledi. Olcay Orak, genç kadrolarının her geçen hafta daha iyiye gittiğini vurguladı. 

ÇALIŞMALAR BUGÜN TEKRAR BAŞLIYOR

Birçok takımın milli maç arasında bir hafta gibi izin yaptığını fakat kendilerinin oyunculara sadece iki gün izin verdiklerine dikkat çeken Olcay Orak, “Hazırlıklarımız bugün tekrar startalıyor. Oyuncularımız çok iyi çalışıyor ve arayı iyi değerlendiriyoruz. Galatasaray maçının ardından 1 Aralık’ta sahamızda oynayacağımız Kırçiçeği Bodrumspor müsabakası bizim için daha önemli. İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Kendi evimizde ki karşılaşmalarda Adanalı basketbol severlerin desteğine çok ihtiyacımız olacak” dedi.  

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eski Hakime FETÖ’den 6 Yıl Hapis Cezası
Eski Hakime FETÖ’den 6 Yıl Hapis Cezası
Şuurlu Öğretmenler Derneği Üyeleri Toplandı
Şuurlu Öğretmenler Derneği Üyeleri Toplandı