Dardağan’ın İlk Demeci: Dürüstlük ve Ahlak...

Dardağan’ın İlk Demeci: Dürüstlük ve Ahlak...
Advert
 
CHP Seyhan İlçede devir teslim töreni yapıldı, meclis üyeliği için istifa eden Abeydullah Kolcu görevini gayriresmi olarak Ahmet Dardağan’a  bıraktı..
Konuyla ilgili hafta sonunda yayınladığımız haberimizde, ilçe yönetim kurulu üyelerine karar defterinin boş sayfasının altının imzalatıldığını, Ahmet Dardağan adının da bir boşluğa yazıldığını duyurmuştuk.. 
CHP İl Başkanı Av. Emrah Kozay, Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın bilgilendirileceğini, verilen talimat doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.. 
Bu arada Ahmet Dardağan, ilk açıklamasında krize ilişkin görüş belirtmezken şunları söyledi:
 “Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşlarının kurup halkımızın omuzlarında yükselen Cumhuriyetimiz ve onun değerleri tahrip ediliyor.. Cumhuriyetimizin kazanımları ortadan kaldırılırken ve memleketin yapı taşlarıyla oynanırken Ulu Önderimizin izinden giden bizler mücadelemizi sürdürüyoruz..
 
Genel ve yerel bulunduğumuz her alanda ve ortamda Atatürk'ün izinden giden partili neferler olarak bizler, ilkeli ve dürüst siyasetin, ahlak ekseninden sapmayan rekabetin içerisinde yolumuza devam ediyoruz..
 
AKP'nin iflas eden ve ülkemizi bir uçuruma sürükleyen politikalarına karşı önce yerelde sonra genelde başlayan iktidar yürüşümüzü, kimse engelleyemeyecektir. Biresyel tartışmalar ve kısır çekişmeler bizleri asla yolumuzdan alıkoyamaz. 'İlke, ahlak ve dürüstlük' bu kutlu yürüyüşümüzün simgesidir..
 
Bizleri çekmeye çalıştıkları tartışma zemininde onlara istediklerini vermeyeceğiz. Halkımızın refahı ve huzuru, çocuklarımızın aydınlık geleceği, memleketimizin çağdaş yarınları için mücadele ederken, birilerinin iddia ettiği gibi kirli tezgahlarda bizim işimiz olmamıştır ve asla olmayacaktır..
 
Biz işimize bakıyoruz.. Partimizin bize verdiği kutsal görevi reddetmiyoruz.. Bu onurlu vazifeyi en iyi şekilde yerine getirmek için dünden daha fazla çalışmanın sözünü veriyoruz.. Seyhan'da bizleri bu göreve layık gören değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla omuz omuza birlikte mücadele ederek, parti bayrağımızı daha yukarılara taşımanın gayretinde olacağız..” 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
30 Bin Lira Dolu Çelik Kasayı Çaldılar
30 Bin Lira Dolu Çelik Kasayı Çaldılar
ATB’den Uludağ ve Akay’a Ziyaret
ATB’den Uludağ ve Akay’a Ziyaret