”Genel Merkez İptal Kararını Gözden Geçirmeli”

”Genel Merkez İptal Kararını Gözden Geçirmeli”
Advert
Çukurova ilçesinde CHP meclis üyeliği önseçiminin iptaline ilişkin genel merkez kararına Belediye Başkanı Soner Çetin’den açıklama geldi.
İptal kararının yeniden gözden geçirilmesinı isteyen Başkan Çetin şunları söyledi:
“İkinci kez Çukurova Belediye Başkanlığına adaylığımın açıklanmasından hemen sonra İlçe Başkanımız Sn. Ali Uçar ile birlikte önseçim yapılması için destek oldum.
Hatta önseçimin yapılacağı Çukurova Elektrik Lisesinin ayarlanması konusunda Çukurova İlçe Kaymakamımıza ricada bulunup İlçe Başkanımızla görüşmesini sağladım. Genel Merkezimiz aldığı bir kararla ittifak yapılacak il ve ilçelerin tamamında önseçim yapılmayacağını duyurmuştur.
Bu karardan en çok üzüntü duyanlardan biriyim. Meclis üyesi adaylarımız birbirinden değerli ve liyakat sahibi yol arkadaşlarımızdır. Bir süredir önseçim için ciddi bir hazırlık ve çalışma içinde olduklarını da izliyorum.
Genel Merkezimizin aldığı tüm kararlara saygı duymakla birlikte bu kararlarını tekrar gözden geçirmelerini diliyor, sonuna kadar önseçimi savunmaya devam edeceğimi bilginize sunuyor ve tüm yol arkadaşlarımı saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.”
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
”AKP, AK Parti, Adalet ve Kalkınma Partisi”
”AKP, AK Parti, Adalet ve Kalkınma Partisi”
Kaşıkçı’nın Nişanlısı BM’de Konuştu
Kaşıkçı’nın Nişanlısı BM’de Konuştu