MHP’de 50. Yıl Heyecanı

MHP’de 50. Yıl Heyecanı
Advert
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 9 Şubat 1969’da doğup büyüdüğü Adana’da 50. kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor.

PROGRAMIN PLANLAMASI SÜRÜYOR 

MHP Genel Merkezince bir süredir planlaması üzerinde çalışılan programlarla ilgili MHP Adana İl Başkanlığı da yoğun bir mesai harcıyor. Bu kapsamda İl Divan Kurulu Üyeleriyle yapılan son toplantıda 8-9 Şubat 2019’da Adana’da icra edilecek kutlama programları istişare edildi. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Danışmanı Mahmut Tülek de hazır bulundu.

SUNUMLAR, SERGİLER, SÖYLEŞİLER...

Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin (CKMP) Adana Adnan Menderes Kapalı Spor Salonu’nda iki gün süren ve Başbuğ Alparslan Türkeş’in MHP Kurucu Lideri olarak çıktığı kongre süreci, etkinliklerin en önemli esin kaynağı olacak. ProgramlardaÜlkücü Milliyetçi Hareketin siyasal alanda sahaya çıkışı sayılan kongreyle ilgili faaliyetlerden, kullanılan mekânlardanda yararlanılacak. Görsel sunumlar, sergi ve söyleşiler de programın önemli etkinlikleri arasında bulunuyor

DEVLET BAHÇELİ TARİHİ MESAJLAR VERECEK

Konu hakkında bilgi veren MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Genel Merkezimizin büyük önem verdiği kutlama programı 8-9 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenecekGenel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de onurlandıracakları tarihi mesajlar vereceği programa Adana'nın ev sahipliği yapacak olması bizim için ayrı bir gurur ve mutlulukturİl Teşkilatı olarak üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Sadece Adana'mız için değil, ülkemiz açısından da tarihi önembarındıran kutlama programlarına 81 ilden ve dış ülkelerden yoğun bir katılım olacak.dedi

Başkan Bünyamin Avcı, kutlama faaliyetlerine ilişkin içerik ve ayrıntıların ilerleyen günlerde daha somut bilgilerle kamuoyu ile paylılacağını bildirdi.

 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geceden Kalan: 1 Yaralının Durumu Ağır
Geceden Kalan: 1 Yaralının Durumu Ağır
10 Bin Çocuk Basketbol Eğitimi Aldı
10 Bin Çocuk Basketbol Eğitimi Aldı