Yüreğir’e Fatih Kocaispir Aday...

Yüreğir’e Fatih Kocaispir Aday...
Advert
 
Adana AK Parti, Cumhur İttifakı kapsamında 5 ilçe belediye başkan adayını bugün bir basın toplantısıyla duyurdu.. İki dönem Yüreğir Belediye Başkanlığı yapan Mahmut Çelikcan’ın yerine Av. Fatih Kocaispir aday gösterildi.. 
Açıklama İl Başkanı Şerif Güler tarafından yapıldığ.. 
Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın gün içerisinde Güler’e bulunduğu tebligata göre Seyhan’da Fikret Yeni, Ceyhan’da Ali Alper Boydak, Aladağ’da Mustafa Akgedik ve Tufanbeyli’de Remzi Ergü’nün adaylığı açıklandı.. 

Şerif Güler’in konuşmasının tam metni:


Sayın Vekillerim
Sayın Belediye Başkanlarım
Sevgili Dava Arkadaşlarım
Basınımızın Kıymetli Mensupları

Hepiniz hoş geldiniz.
Genel merkezimizin aldığı karar gereği Adana’mızda Cumhur ittifakı olarak 31 Mart’ta yerel seçimlerimizi yapacağız.
Bu bağlamda Adana’mızda Büyükşehir ve 10 ilçede ittifak ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi adaylarını destekleyeceğiz. Bunun dışında kalan 5 ilçemizde AK Parti olarak adaylarımızı belirledik. 
Devletimizin bekası için Cumhur İttifakı vazgeçilmez bir unsurdur. Bu seçime özel değil uzun süreli bir ittifaktır. Tüm teşkilatımızın Cumhur İttifakına bağlı kalmasını hassaten rica ediyorum. 
Şahsi ihtiraslarımızı bir tarafa bırakarak Cumhur İttifakımızın başarılı olması için gece gündüz 31 Mart’a kadar çalışacağız. Ve Büyükşehir ile beraber 15 ilçemizi Cumhur İttifakına kazandıracağız. 
Şimdi de partimizin aday gösterdiği belediye başkan adaylarımızı sizlere takdim ediyorum. 
Adana’mızın en büyük ilçesi ve Türkiye’nin birçok ilinden büyük olan Seyhan ilçemize, uzun yıllardır il başkanlığımızı yapan, benim de dava arkadaşım yönetiminde beraber çalışmaktan gurur duyduğum Sayın Av. Fikret Yeni.
Yüreğir ilçemize, partimizin kurulduğu günden bu yana partimizde görev alan gençlik kolları kurucu il başkanımız Sayın Av. Mehmet Fatih Kocaispir.
Ceyhan ilçemize mevcut belediye başkan vekilimiz, partimizin birçok kademesinde görev almış Sayın Ali Alper Boydak.
Aladağ ilçemize, hizmetleriyle gönülleri kazanan mevcut başkanımız Sayın Mustafa Akgedik.
Tufanbeyli ilçemizde de yine yaptığı hizmetlerle gönüllerde yer edinen mevcut başkanımız Sayın Av. Remzi Ergü.     
Aday arkadaşlarımızın Adana’mıza, ilçelerimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KKTC Başbakanı Tatar Adana’da...
KKTC Başbakanı Tatar Adana’da...
Ceyhan’da Park ve Bahçeler Temizleniyor
Ceyhan’da Park ve Bahçeler Temizleniyor