En Genç Meclis Üyesi Adayından Teşekkür

En Genç Meclis Üyesi Adayından Teşekkür
Advert
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Adayı Elifnaz Tozkoparan, aday adaylık sürecinde kendisine destek olan tüm partililerine içtenlikle teşekkür etti.

Yüreğir Belediye Meclis üyesi adaylığı için gerçekleşen eğilim yoklamasında 4. Sırada yer almanın gururunu yaşayan genç meclis üyesi adayı Tozkoparan, Yüreğir’in makus talihini yenebilmesi için CHP çatısı altında tüm örgütleriyle birlikte büyük bir mücadele vereceğini söyledi.

CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca’nın başkan olabilmesi ve ilçede daha çok meclis üyesi çıkarabilmenin birlik ve beraberlikle, daha çok çalışmakla ve her kesime ulaşmakla gerçekleşeceğine inandığını belirten Tozkoparan, “Yüreğirli hemşehrilerim her şeyin en iyisine layık” dedi.

Yüreğir ilçesinde doğup büyüyen, ilçenin her mahallesinin tozunu yutmuş Türkiye’nin en genç meclis üyesi adaylarından biri olmanın da önemli bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken Tozkoparan, “31 Mart’ta başta Yüreğirimiz olmak üzere Adana Büyükşehir ve diğer tüm ilçelerimizde sosyal demokrat bir anlayışın belediyelere hakim olması ve halkçı belediyeciliğin tüm kesimlere yansıtılması için var gücümle mücadele edeceğim” dedi.

Tozkoparan, parti yöneticilerine, ailesine, arkadaşlarına, kendisine destek olan olmayan partililerine layık olacağını, toplumsal mücadelede en ön saflarda yürüyeceğine söz verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyede 10 Parmak Sınav Heyecanı...
Adliyede 10 Parmak Sınav Heyecanı...
Balkan Türkleri’nden Yunanistan’a Sert Tepki
Balkan Türkleri’nden Yunanistan’a Sert Tepki