Başkan Boydak, NPC Hastasını Sevindirdi

Başkan Boydak, NPC Hastasını Sevindirdi
Advert

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Niemann Pick Tip C hastalığı nedeniyle yürüme zorluğu çeken 17 yaşındaki Feyza Nur Dursun'a tekerlekli sandalye hediye etti. Dünyada yaklaşık 500 kişide görülen ‘‘Niemann Pick Tip C’’ (karaciğer ve dalak büyümesi) hastalığı nedeniyle yürüme zorluğu yaşayan 17 yaşındaki Feyza Nur Dursun'a yardım eli Ceyhan Belediyesi'nden uzandı.Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak'ın talimatıyla belediyeye bağlı sosyal hizmetler ekipleri Feyza Nur'u tekerlekli sandalyesine kavuşturdu. Tekerlekli sandalyesine kavuşmanın mutluluğu içerisinde olan Feyza Nur, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak'a teşekkürlerini iletti.

FEYZA NUR'UN YAŞAMI KOLAYLAŞACAK

Feyza Nur hastalığın ilerlemesinden dolayı nefes almakta, yemek yemekte ve yürümekte güçlük çektiğini belirten annesi, ''Belediyemizin zor zamanımda uzattığı yardım eli için Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak'a teşekkür ediyorum. Artık kızımın hayatı bir nebzede olsa kolaylaşacak. Bu nedenle çok mutluyuz'' dedi.

BAŞKAN BOYDAK: TEMEL AMACIMIZ HALKIMIZIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK

Şehir dışında olmamdan dolayı Feyza Nur kızımızın sevince ortak olamadığı için üzgün olduğunu dile getiren Başkan Boydak, '' Belediye olarak vatandaşların daha iyi bir yaşam sürmelerini temel amaç edindik. Sosyal Belediyecilik anlayışlı ile halkımıza her alanda hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Ceyhan Belediyesi olarak bizlerin temel amacı halkımızın hayatını kolaylaştırmaktır" diye konuştu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyede 10 Parmak Sınav Heyecanı...
Adliyede 10 Parmak Sınav Heyecanı...
Balkan Türkleri’nden Yunanistan’a Sert Tepki
Balkan Türkleri’nden Yunanistan’a Sert Tepki