Ceyhan’da ERDİNÇ ve BOYDAK’a Saldırı...

Ceyhan’da ERDİNÇ ve BOYDAK’a Saldırı...
Advert
Ceyhan’ın Küçük Kırım Mahallesi’nde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak ile AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç’e fiili ve sözlü bulunuldu.. 
Küçükkırım Mahallesi'nde esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarını yürüten, Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç ile AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül ve beraberindekilere bir gurup tarafından sözlü saldırı ve küçük çaplı darp girişiminde bulundu..
KÜFÜR, HAKARET VE ARBEDE.. 
Olay  Küçükkırım Mahallesi Orhan Kemal Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak’a yaklaşan bir gurup, mahalleyi terk etmelerini isteyip hakaretler savurdu. Küfür ve hakaretler savuran grup, milletvekili Erdinç ile Başkan Boydak'ın beraberindekilerle kısa süreli arbede çıkarttı.  
ERDİNÇ: KRALI BENİ BU MAHALLEDEN ÇIKARAMAZ
Gurubun mahalleden çıkartmakta direttiği AK Parti milletvekili Erdinç ve Başkan Boydak kışkırtmalara ve ufak çaplı gerginliğe rağmen tüm esnafı ve vatandaşları tek tek gezip hayırlı işler diledi.. 
Gurupla sözlü diyaloğa giren AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, ''Kimse beni bu mahalleden çıkaramaz.. Kralınız çıkaramaz..” dedi.. 
Saldırgan grup, mahalleden üzerinde Kürtçe sloganlar yazan HDP’nin seçim aracının geçtiği sırada zafer işareti yaparak HDP ve CHP lehine sloganlar attıkları görüldü.. 
İKİ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.. 
Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız’ın mahalleye gelmesiyle gerilim sona erdi.. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin incelemeleri sonrası Mahsun D. ve Fırat G. gözaltına alındı..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”