Deveci Kadınları 8 Mart’ı Kutladı

Deveci Kadınları 8 Mart’ı Kutladı
Advert

 

Deveci Gençlik Spor Kulübü Kadın üyeleri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle Coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi.
8 Mart etkinliğinde bizleri yalnız bırakmayan Deveci ailesinin kızı AK Parti Adana Milletvekili Jülide SARIEROĞLU, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ, CHP Kadın Kolları Başkanı Yasemin YILMAZ, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayları Firdevs Cingözler, Derya Beyaz, Yalçın Limoncu ve işadamı Cumali İNCESOY’un eşi Gülser İNCESOY ve  çok sayıda kadın üyenin katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.
Etkinlikte dernek adına konuşma yapan Nesibe Yüksel; “Mücadele Kadınları Birleştirir, Kadınlar Dünyayı Özgürleştirir! şiarıyla bugün bize destek olup aramızda olduğunuz için bizlere güç verdiniz.
Cumhuriyetin faziletleri ile kadınlara birçok ülkeden önce haklar sunan Türkiye Cumhuriyeti, toplumda kadınların yaşamlarını onurlu bir şekilde, ezilmeden, hayatın her alanında kendilerini göstererek, sosyal yaşantıda önemli bir rol alarak sürdürmesini sağlamıştır.
Günümüzde kadınların yaşamış oldukları sıkıntıları gidermek için onlara verilen değeri bilinçli bir şekilde her alana yansıtmak gereklidir.
Deveci Gençlik Spor Kulübü olarak kadınlarımızın şiddetin, cinsiyet ayrımcılığının, istismarın olmadığı, yaşamın ve toplumun temeli olan kadınların, huzurlu şekilde yaşadığı bir Türkiye hepimizin arzusudur. Kadınlar olarak Vardık, Varız, Var Olacağız! Birlikteliğimizin devamının güçlenerek artmasını temin ediyorum.” dedi.
Etkinliğe katılan misafirlerin konuşmalarının ardından kadınların coşkulu kutlamalarıyla son buldu.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”