Diş Hekimi CİMER’e Şikayet Edildi

Diş Hekimi CİMER’e Şikayet Edildi
Advert
 

Adanalı finans uzmanı İlker Ömer Sait Bulat, diş tedavisi olmak için gittiği Diş doktoru Erkut Akçalı’nın kendisini sağlığından ettiğini, maddi kayıp yaşattığını ve ilgisiz davrandığını belirterek Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) şikayet etti.

MADDİ MANEVİ ZARAR VERDİ 

İlker Ömer Sait Bulat, 2004 yılından bu yana diş tedavisine gittiği Erkut Akçalı’nın yanlış tedavileri ve ilgilenmemesi üzerine büyük acılar çektiğini, bu süreçte 29 bin TL ödeyerek maddi anlamda da zarara uğradığını ifade ederek, “Diş ağrılarından çektiğim acıya dayanamayıp artık yeter dedim ve kendisini CİMER’e şikayet ettim. Kendi başarısızlığını bana yüklemeye çalışmasını da hoş görebilirim ancak son iki ayda yapıştırdığı dişler düşer, defalarca kırılırken benim aylarca neredeyse her gün muayenehanesine gelmemi kanıksamışken en son yaşadığım son damla oldu. Dişlerimi tedavi etmeyi bırakın zarar verdi. Muayenehanesine geldiğimde hiç olmayan bir sürü ağız ve diş problemim oldu. Şikayetimi telefonda, whatsapp da anlatmak mümkün olmadı. Cevap vermeye bile tenezzül etmedi. Bir önceki implantın gevşediği problemde de ofisindeki diğer doktor aile hekimime gitmemi önermişti. Bana hiç cevap vermeyince konuyu CİMER’e taşıdım” diye konuştu. 

TEDAVİ DÖKÜMANLARIMI VERMİYOR 

İlker Ömer Sait Bulat, “Tabi ki bu sağlıksız durumda yaşamıma devam etmeyeceğim. Bir başka doktora giderek tedavi olacağım. Ama bu arada, eski diş ve köprülerim ve kalıplar ile tedavi dökümanlarını vermeyerek başka doktordaki tedavimi zorlaştırmaya çalışmasını gerçekten anlamadığımı ifade edeyim. Başarısız olmayı hiç kimse istemez, ancak başarısızlığının sebebinin hastası olmadığını lütfen bir defalık olsun düşünsün” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”