”Cumhur İttifakı’nı Desteklemiyoruz..”

”Cumhur İttifakı’nı Desteklemiyoruz..”
Advert
Bugün Adana Büyükşehir Belediyesi basın bürosundan gelen bir haber bültenine yer vermiştik. 
Ancak haberde adı geçen ve sözkonusu haberin muhataplarından Şahap Nardalı, yazılı bir açıklama ile Cumhur İttifakına destek verdikleri yönündeki iddiayı yalanladı. 
Büyükşehir Belediyesinin bültenini olduğu gibi kullanmakla birlikte objektif yayıncılık ilkesi gereği Şahap Nardalı’nın açıklamasını noktasına virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz: 
BUGÜN YEREL BİR HABER SİTESİNDE (www.objektifa.com) ŞAHSIMIN ADI KULLANILARAK CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARI OLAN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN SÖZLÜ VE SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİKRET YENİ’Yİ DESTEKLEDİĞİM YÖNÜNDE YAPILAN HABER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR.
ATATÜRK’ÜN ADANA’DAKİ EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİNDEN BİRİ OLAN CEMİL NARDALI’NIN TORUNU OLAN BEN ŞAHAP NARDALI,O GÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE ATATÜRK’ÜN YOLUNDAYIM. ‘HOŞGELDİN ATATÜRK’ KİTABINI YAZARAK ATATÜRK’E EN BÜYÜK HİZMETLERDEN BİRİNİ YAPAN DÜNYACA ÜNLÜ İLİM ADAMI,MİLLİ EKONOMİ MODELİ’NİN SAHİBİ,PROF. DR. HAYDAR BAŞ BEYİN GENEL BAŞKANLIĞINI YAPTIĞI BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİ’NDEN SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYIM.BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ’NİN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN RECEP TAŞKIN İLE ADANA’MIZ İÇİN DURMADAN ÇALIŞMAKTAYIZ.AKSİ HABERLER VE SÖYLEMLER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR.
TÜM HEMŞEHRİLERİME, SEVENLERİME VE KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.
 
ŞAHAP NARDALI
BTP SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”