Boydak’tan Sıfır Atık Projesi...

Boydak’tan Sıfır Atık Projesi...
Advert
 
Ceyhan Belediyesi sıfır atık projesi kapsamında, tarihi dokuyu ve kültür mirası Yılankale'de CeyBis ve ABİT ile birlikte çevre temizliği yaptı. 
 
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi'ne desteklerini sürdürmeye devam ediyor.  Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak'ın talimatları doğrultusunda kültür mirası Yılankale'de CeyBis ve ABİT ile birlikte çevre temizliği gerçekleştirildi. 
 
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ceyhan'ın artık sıfır atıkla yönetilen şehirlerden bir tanesi haline geldiğini ifade ederek, “Ülkemiz genelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından başlatılan sıfır atık projesine biz de kurum olarak katılıyoruz. Öncelikle kendi kurum binalarımızda sıfır atık projesi ile ilgili olarak atıkların kaynağında ayrıştırılması için gerekli olan ekip ve ekipmanlarımızı oluşturduk. Belediye binamızı bu atıkların kaynağında ayrıştırılabilecek şekilde düzenlemesini gerçekleştirdik. Bugünde belediye personellerimiz, gönüllü vatandaşlarımız, CeyBis ve ABİT gruplarının katılımlarıyla kültür mirasımız Yılankale'de çevre temizliği gerçekleştirdik'' dedi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”