Cumali İncesoy, Devecilerin Onursal Başkanı...

Cumali İncesoy, Devecilerin Onursal Başkanı...
Advert
Deveciler Yönetim kurulunun aldığı kararla, Deveci Gençlik Spor Kulübü yönetim kurulu makamında ziyaret ettiği işadamı Cumali İncesoy'a onursal başkanlık unvanı verdi. 
Devecilerin birlik ve beraberliğindeki çabalarına dikkat çeken Deveciler Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Faruk İncesoy, yaptığı açıklamada,  bugün geldiğimiz noktada kamuoyunda farkındalık oluşturmak adına Deveciler Yönetim kurulu tarafından Cumali İncesoy’a Onursal Başkanlık unvanı verilmesi kararlaştırıldı.
Yapılan açıklamada “İşadamı Cumali İncesoy’a kulübümüzün kuruluş aşamasında sunduğu değerli katkılardan dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ettik. Adana kamuoyu kısa zaman içerisinde başarılarımızı takdirle izlemeye başladı gelinen noktadan mutluluk duyduklarını duyuyorum" denildi. 
İşadamı Cumali İncesoy da yaptığı konuşmada kulüp yöneticilerine teşekkür ederek, takdim edilen plaketi Deveci sülalesi adına aldığını ifade etti. 
İncesoy, “Yönetim Kurulunun bana vermiş olduğu Onursal Başkanlık unvanı için ayrıca teşekkür ederim. Deveciler benim için çok değerli. Geçmişim ve geleceğimdir. Hep iyi yerlerde olmalarını isterim. Yeni seçilen yönetime başarılar diliyor, devecilerin birlik ve beraberliğinin yanı sıra spora sunacakları katkı için açtığımız bayrağı çok daha ileriye taşımalarını istiyorum" dedi.
İncesoy, “Spora ve sporcularımıza desteğimiz her zaman makul ölçülerde devam edecektir. Spor tüm kesimlerin ortak paydası ve siyaset üstü olmalıdır.” şeklinde sözlerini tamamladı. 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
AA Muhabiri Nişancı’nın Cenazesine Ulaşıldı
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”
“Emekli Bayram İkramiyeleri Artırılsın”