Adana’da Aile İçi Dehşet: Ölüler Var..

Adana’da Aile İçi Dehşet: Ölüler Var..
Advert

Adana'da boşanma aşamasındaki eşi Ayla Ö.’nün kaldığı eve gelen Mehmet Ö., çıkan kavgada eşini, baldızını ve kayınbiraderini öldürdü, kayın validesi Hacer İ.'yi de yaraladı.

Olay Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi 69034 Sokak'taki müstakil evde meydana geldi. Eşi Mehmet Ö. ile geçimsizlik nedeniyle boşanma aşamasındaki Ayla Ö., bir süre önce annesi Hacer İ.’nin evine yerleşti. Mehmet Ö., iddiaya göre eşi Ayla Ö. ile konuşmak için akşam saatlerinde kayın validesinin evine geldi. Konuşma sırasında evdekilerle Mehmet Ö., arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine belinde taşıdığı tabancayı çıkartan öfkeli koca, eşine ve yakınlarına kurşun yağdırdı. Mehmet Ö.’nün tabancasından çıkan kurşunlar Ayla Ö. ile kayın biraderi İzzet Bahri İ., kayınvalidesi Hacer i. ve Reyhan İ.’ye isabet etti. Yarılalar, kanlar içinde yere yığılırken, Mehmet Ö. ise geldiği otomobille olay yerinden kaçtı.

Ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere kaldırılan yaralılardan Ayla Ö. ve kardeşi İzzet Bahri İ., doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yaralanan kayın valide Hacer İ. ile Reyhan İ.?nin ise tedavilerine devam ediliyor. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, evin içinde 10'un üzerinde boş kovan buldu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sümer “Otomotiv Sektörü Kriz İçinde..”
Sümer “Otomotiv Sektörü Kriz İçinde..”
Ceyhan’da Sanat Sokağı Aydınlandı
Ceyhan’da Sanat Sokağı Aydınlandı