Kamu Müteahhitleri Zeydan’dan Umutlu

Kamu Müteahhitleri Zeydan’dan Umutlu
Advert

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Yerel seçimler sonucu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar ,Kamu müteahhitlerinin sorunlarını yakından bildiğini ve yeni dönemde özellikle ASKİ ile alakalı mali sorunların çözümüne çare olacağına inandıklarını açıkladı.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Öncelikle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar a başarılar diliyoruz. Tecrübe bilgi ve birikim olarak Kamu Müteahhitlerinin sorunlarını çözme noktasında beklentilerimiz büyüktür. Makamına oturunca da daha ihtivalı bir görüşme yapacaklarını ve çözüm noktasındaki beklentilerimizi ifade edeceğiz. Başkana AKAMDER olarak tam destek olacağımızı da belirtmek isteriz. 

Ekonominin mihenk taşı ve aynı zamanda lokomotifi olan İnşaat Sektörü Adana nın gelişimi içinde büyük önem arz etmektedir. Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ yatırımlarının sürmesi için elimizden gelen desteği vereceğiz. Bu konuda Başkanımız Zeydan Karalar ında ödemeler konusunda gerekli hassasiyeti göstereceğine hiç şüphemiz yoktur.” Dedi.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
”AKP, AK Parti, Adalet ve Kalkınma Partisi”
”AKP, AK Parti, Adalet ve Kalkınma Partisi”
Kaşıkçı’nın Nişanlısı BM’de Konuştu
Kaşıkçı’nın Nişanlısı BM’de Konuştu