Advert
MANŞET HABERLER

Toroslar Federasyonunda Görev Bölümü

Toroslar Federasyonunda Görev Bölümü
Toroslar Federasyonunda Görev Bölümü Admin Ali Pekmezci
Advert

Kısa adı ATF olan Adana Toros Dernekleri Federasyonu’nun geçen hafta yapılan kongresinden sonra divan teşekkül ettirilip yapılan görev dağılımı sonrasında çalışmalara start verildi.

Cenap Erol’un genel başkanlığını yaptığı ATF’de, 2.Başkanlık görevlerine Kubilay Vursavuş, Özcan Aladağ, İlhan Taş ve Mustafa Kandemir, Saymanlığa Mehmet Sağlam, Sekreterliğe Yaşar Usanmaz getirildiler. Fethiye Gündoğan, Fatih Aydın, Aydın Kaplan ve Murat Erdoğan ise yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacaklar.

Önümüzdeki günlerde kamu kurum ve kuruluşları ile STK’larıziyaret ederek ATF’nin gelecek dönem yol haritasını belirleyip çalışmalara hız vereceklerini kaydeden Genel Başkan Cenap Erol, bölgesel bazda yeni projelerle ilçeleri tanıştıracaklarını söyledi. Bölgesel kalkınmada yöre derneklerinin işbirliğine önem verdiklerini ve katılımcılığı üst noktalarda tutarak çalışacaklarını vurgulayan Cenap Erol, yöre ürünlerinin de ekonomiye kazandırılmasında kendilerinin aracılık noktasında çalışmalar geliştirdiklerini belirtti. 

Cenap Erol, belediye başkanlığı koltuğuna oturan tüm  belediye başkanları başta olmak üzere belediye meclis üyelerine de başarı dileklerinde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
7 Uyuşturucu Taciri Gözaltına Alındı
7 Uyuşturucu Taciri Gözaltına Alındı
ddddd
Hava Harekatı.. 5 Terörist Öldürüldü..
Hava Harekatı.. 5 Terörist Öldürüldü..