Kamu Müteahhitleri Büyükşehir’de

Kamu Müteahhitleri Büyükşehir’de
Advert


AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) 31 Mart Yerel seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak Adana yararına olacak tüm işlerinde destek olacaklarının mesajını verdiler.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada “Adana Kamu Müteahhitlerinin içinden geçtiğimiz süreçte yaşadıkları zorlukları dile getirdi.

Bu anlamda Adana Büyükşehir Belediyesi yapım ihalelerinde de sıkıntıların ödeme noktasında çıkmaza girdiğini bu konuda gerekenin yapılması noktasında destek istedi. Yeni dönemde işlerin daha olumlu gitmesi yönünde ümitli olduklarını ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a Adana yararına olacak her konuda yardımcı olacaklarını” ifade etti.

AKAMDER’in ziyaretinden memnuniyetini belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar “AKAMDER in sektördeki önemini biliyorum. Gerek Ülkemizin gerekse Adana Büyükşehir Belediyesindeki ödeme konusundaki sıkıntılar ortada. Bu yüzden bu süreci birlikte atlatacağız. Ancak AKAMDER olarak sizlerin anlayışına, desteğine ve fikirlerinize de çok ihtiyacım olacak. Bu süreçte daha sık aralıklarla istişarede bulunmamız gerekir.” dedi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Bürosunda Avukata Bıçaklı Saldırı...
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi
Büyükşehir’den Gençlere Doğal Yaşam Terapisi