Vali Mahmut Demirtaş da Katıldı

Vali Mahmut Demirtaş da Katıldı
Advert

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ak Partili Adana Milletvekilleri ile Birlikte TOKİ Başkanı Ömer Bulut'u ziyaret etti. Ziyarete diğer Adana Milletvekillerinin katılmamış olması dikkat çekti. Diğer vekillerin ziyarete çağrılıp çağrılmadığı veya çağrıldıysa davete neden icabet etmediği merak konusu oldu.

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Mehmet Şükrü Erdinç ve Ahmet Zenbilci ile birlikte Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut'u ziyaret etti.

VATANDAŞLARIN BEKLENTİLERİ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri ile birlikte ziyaret ettiği TOKİ Başkanı Ömer Bulut'a, kentteki toplu konut yatırımlarının genel durumu ile vatandaşların beklentileri hakkında bilgiler verdi.

ZİYARETTE, HAK SAHİPLERİNE 8 MİLYON 462 BİN TL.'LİK ÖDEME MÜJDESİ VERİLDİ

Vali Mahmut Demirtaş ile Adana milletvekillerinin, TOKİ Başkanı Ömer Bulut'u ziyaretlerinden,  Yüreğir Sinanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesinde, hak sahipleri ile gerçekleştirilen uzlaşma görüşmeleri neticesinde, bedeli mukabilinde uzlaşma sağlanan vatandaşlara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın  talimatları doğrultusunda toplam 8 milyon 462 bin 938 TL ödeme yapılacağı müjdesi çıktı ve sürecin Toplu Konut İdaresi'nce en kısa sürede başlatılacağı belirtildi.

ADANA'DAKİ KONUT YATIRIMLARINDAN ve YAPILACAK ÖDEMEDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER

Vali Mahmut Demirtaş ve milletvekillerinin, hem yapılacak ödemeden hem de Adana'daki toplu konut yatırımlarına yönelik ilgi ve desteklerinden dolayı TOKİ Başkanı Ömer Bulut'a teşekkür ettikleri ziyaret, yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunulmasıyla son buldu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü’nün Başpehlivanından Büyük Başarı
Sözlü’nün Başpehlivanından Büyük Başarı
İsmail Saymaz ve Şehvetiye Tarikatı...
İsmail Saymaz ve Şehvetiye Tarikatı...