Advert Advert

Sayaç Okuma Dosyası Ülkücüye Teslim.!

Sayaç Okuma Dosyası Ülkücüye Teslim.!
Advert
 
 
Zeydan Karalar seçim döneminde kamuoyuyla ASKİ Genel Müdürü olarak Kadir KÜREKSİZ’i atayacağını  ifade etmişti. Karalar görevi devralması sonrası söz verdiği gibi ASKİ Genel Müdürü olarak Kadir Küreksiz’i atadı. 
Kadir Küreksiz’in Sivaslı olduğu kamuoyu tarafından bilinmekte. Şimdilerde ASKİ’de ikinci bir Sivaslı isimden söz ediliyor.
Mehmet Sinan Koraltan. 
Koraltan ihale konularında uzman bir isim. Maliye Bakanlığında görevlerde bulunmuş, ihale ve satın alma konularında danışmanlık faaliyeti yapan tanınmış  bir isim.
Sinan Koraltan’ın bugünlerde Hüseyin Sözlü döneminde gerçekleştirilmiş ihaleleri incelediği ve yaptığı tespitler ile Kadir Küreksiz’in en güvendiği isim haline geldiği kurum çevrelerinde konuşuluyor. 
Kurum yönetiminin oluşturulmasında etkin rol alacağı belirtiliyor.
Bugünlerde Murat Şefkatli tarafından Adana’nın başına bela edilen Uzaktan Okumalı Su Sayaçları ihalesi ile ilgili yoğun emek sarfettiği ve ihale dosyasını titizlikle incelediği belirtiliyor. Bu ihalenin iptal edildiği ve uzaktan okumalı su sayaçlarının artık kullanılmayacağı Zeydan Karalar tarafından ASKİ Genel Kurulunda açıklanmıştı. 
Sonrası malum!
Sinan Koraltan ülkücü kimliği ile biliniyor. MHP Genel Merkezi ve Hüseyin Sözlü’nün bürokratları ile yakın ilişkiler içerisinde olduğu da kamuoyunda tartışılan bir durum.
Sinan Koraltan’ın ASKİ Teftiş Kurulu Başkanı olarak atanması da bekleniyor.
Kurum personeli ise üst kadrolara atama beklerken Sinan Koraltan’in gözüne girme çabası  gösteriyor. 
Sinan Koraltan ve Kadir Küreksiz iki Sivaslı. 
Umarız ASKİ’de yeni bir Ereğli sendromu yaşanmaz. 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı