Hangi AK Partililere Ayar Verdi.?

Hangi AK Partililere Ayar Verdi.?
Advert
Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Peker, adını olumsuz yönde yönde dinlendirdikleri İddiasıyla isim vermeksizin bazı AK PARTİ’lilere yüklendi..
Bu kişilerin kripto FETÖ’cü olma ihtimalinin altını çizen Sedat Peker, “Az da olsa İstanbul seçiminde başarısız bir netice çıkabilme ihtimaline karşı bu başarısızlığın argümanlarından biri olarak ismimin kullanılması için şimdiden dedikodu şeklinde çalışma yapılmasını asla kabul etmiyorum” dedi..
Peker’in açıklamasının tam metni: 
“Kıymetli Dostlarım
Şahsıma şu veya bu sebeple düşman olan bazı kişiler uzunca bir süredir bir çok yöntemi denedikleri halde beni yok etmeyi başaramadıkları için son zamanlarda farklı farklı taktikler uygulamaya başladılar. Son günlerde AK PARTİ içindeki yakınları vasıtasıyla ‘SEDAT PEKER AK PARTİ’ye zarar veriyor’ diye dedikodu yaymaya başladılar. Bu taktik Hitler’in Propaganda Bakanı Goebbels’in tarzıdır. Önce bir yalan icat edip sonrasında ise o yalanı istikrarlı bir şekilde tekrarlayarak insanların o yalana inanmalarını sağlamak olarak Goebbels’in bu iğrenç tarzını özetleyebiliriz. 
Ancak bu arkadaşlar bu tip yalanlarla bile sadece kendilerini komik bir duruma düşürmeyi başarırlar, başka da hiçbir şey yapamazlar. 
Ben AK PARTİ’nin üyesi değilim. MİLLETVEKİLİ de değilim. Dolayısıyla BAKANI da değilim. Bu sebeple benim yaptıgım iyi şeylerin AK PARTİ’yi bağlamayacağı gibi eğer yaptığım kötü şeyler de varsa bunlarda AK PARTİ’yi bağlamaz. Beni, yani sadece SEDAT PEKER’i bağlar. 
Bu tezi dillendirmeye çalışanlar eğer ki kripto FETÖ’cü değilse bence öncelikle aynaya bakmaları gerekir. Neredeyse CUMHURBAŞKANI’ndan bile havalı takılmayı kendilerine
şiar edinenler bence AK PARTİ’ye şahsımın mı yoksa kendilerinin mi zarar verdiğini bir düşünsünler. (Neredeyse bazı ilçe başkanları bile sayın CUMHURBAŞKANI’ndan sanki daha yüksek makamdalar, yani öylesine havalılar)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’nin bir vatandaşı ve de iyi bir tarih okuyucusu olmanın şuuruyla düşüncelerimi söyledim. Ataerkil topluluklar yani bizim gibi topluluklar düşmanlar tarafından cendereye alındığında, kapana kıstırılmaya çalışıldığında her ne olursa olsun güçlü liderliği korumalı ve mevcut güçlü lideri bu oyunu kuranlara yem etmemelidir dedim. Bu sebeplede şahsımı sevenleri  SAYIN CUMHURBAŞKANI’na destek vermeye davet ettim. Şükürler olsun ki bugün de aynı şeyi düşünüyorum.
Az da olsa İSTANBUL BELEDİYE seçiminde başarısız bir netice çıkabilme ihtimaline karşı bu başarısızlığın argümanlarından biri olarak ismimin kullanılması için şimdiden dedikodu şeklinde çalışma yapılmasını asla kabul etmiyorum. (Ben sadece oy kullanma hakkı olan her TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI’nın şuuruyla hareket edip kime oy vereceğimi söylüyorum ve sevenlerime de bu yönde telkinde bulunuyorum.”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahalle Parkında Kafasına Sıktı...
Mahalle Parkında Kafasına Sıktı...
Vali Demirtaş Şehit Mevlidine Katıldı
Vali Demirtaş Şehit Mevlidine Katıldı