Sosyal Medya Yerine Hodri Meydan.!

Sosyal Medya Yerine Hodri Meydan.!
Advert
ALİ PEKMEZCİ
 
Adana’da biri eski diğeri yeni iki Büyükşehir Belediye Başkanı arasında her alanda tartışmalar sosyal medya üzerinden devam ediyor..
Büyükşehir Belediyesinin borçları, sinekle mücadelede yetersizlik ve kadro şişkinliği (bankamatikçiler) kentte sıkıntı yaratan iddia ve sorunların en başında geliyor.. Bunlar aysbergin sadece görünen yüzü..
Zeydan Karalar ve Hüseyin Sözlü’nün Sosyal medya aracılığıyla birbirlerini karşılıklı suçlamaları havanda su dövmekten öteye gidemeyecek.. Sorunlara bu yöntemle çözüm bulabilmek imkan haricinde görünüyor.. 
Galiba bir başka yol daha var..
İstanbul için iki aday Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım canlı yayında buluşma ortak kararı almıştı.. 
Adana’da seçim döneminde bu proje gerçekleşmese de kentteki problemlerin ve belirsizliğin zirve yaptığı şu günlerde çözüm noktasında verimli olabilir.. 
Zeydan Mert’tir.!
Sözlü de dobradır.!
Adana’nın herhangi bir televizyon kuruluşunda ya da radyo kanalında (ortak yayın da olabilir) moderatör eşliğinde gerçekleşecek biri canlı yayın Adanalıların bilgilenmesi noktasında son derece yararlı olacaktır.. 
Nasıl bir belediye teslim edildi, nasıl bir belediye teslim alındı sorularına cevap ancak bu platformda bulunabilir.. Adana’nın geleceğine hiç kuşkusuz bu tartışma ortamı ışık tutabilir.. 
Moderatörü birlikte belirlesinler.. 
Zeydan ve Sözlü’nün bu öneriyi red kararına da tabii ki saygı duyarız.. 
Ancak bu iki ismin sosyal medya üzerinden  gerçekleştirdikleri kaçak dövüş yöntemi, her ikisini de ‘beceriksiz belediye başkanı’ sıfatına mahkum etmekten öteye gitmeyecek..
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
”Aladağ-Akören Yolu Artık Bitirilmeli..”
”Aladağ-Akören Yolu Artık Bitirilmeli..”
”Gazilerimizden Asla Vazgeçemeyiz..”
”Gazilerimizden Asla Vazgeçemeyiz..”