Advert
MANŞET HABERLER

“Maaş Kartı ve Büfe Sözü Verildi..”

“Maaş Kartı ve Büfe Sözü Verildi..”
“Maaş Kartı ve Büfe Sözü Verildi..” Admin Ali Pekmezci
Advert
Egemen Gazetesi sahibi gazeteci Hakan Denizli’nin uğradığı silahlı saldırı sonucunda yaralanması ile ilgili olarak gözaltına alınan biri tetikçi 4 sanık tutuklanarak cezaevine konuldu. 
Geriye dönersek; 
Cinayet Bürosu ekipleri, yürüttükleri titiz çalışma sonucu tetikçi Tuncay Alparslan ile (24), olay sırasında motosikleti kullanan Sezer Özeral, arabulucu Ersin E. ve azmettirici olduğu ileri sürülen Veysi C’yi tek tek gözaltına aldı. 
Polis saldırıdan sonra zanlıların kaçış güzergahını çok yönlü olarak çıkartıp bu yerlerdeki güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Yaklaşık 43 güvenlik kamerasının saatler süren kayıtları saniye saniye izlenerek gazeteciyi vuran şahsın Tuncay A. (24) olduğu, motosikleti ise Sezer Ö.'nün kullandığı belirlendi. 
Polis zanlıları yakalamak çok sayıda adrese baskın düzenledi. Yapılan baskınlar sonucunda yakalanacağını anlayan gazeteciyi vuran zanlı Tuncay Alparslan silahıyla birlikte polise teslim olmak zorunda kaldı.
Ardından saldırıda motosikleti kullanan zanlı Sezer Özeral, azmettirici Veysi C. ve aracı Ersin E. de gözaltına alındı.
Gazeteci Hakan Denizli’yi silahla yaralayan Tuncay Alparslan emniyette sorgulandı.
objektifa.comhaber portalı silahlı saldırgan Alparslan’ın polise verdiği ifadenin ayrıntılarına ulaştı.
Saldırganın ifadesinde, “Olay sonrası Veysi C., poliste ve adliyede kişisel husumet şeklinde ifade vermemi istedi.. Ancak ben gerçekten Hakan Denizli’yi tanımıyordum ve hiçbir husumetim yoktu. Ayrıca bu kişi bana bir bankamatik maaş kartı, bici bici tezgahı veya bir büfe yeri sözü verdi. Şimdiye kadar da 7 bin 200 lira nakit para ödediler..” dediği ileri sürüldü..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Boğa’dan Zeki Kızılkaya’ya Suç Duyurusu
Boğa’dan Zeki Kızılkaya’ya Suç Duyurusu
ddddd
Tahliye Talebi Mahkemece Reddedildi
Tahliye Talebi Mahkemece Reddedildi