DABB Başkanlığına Yeniden Seçildi

DABB Başkanlığına Yeniden Seçildi
Advert
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) Başkanlığına yeniden seçildi.
DABB toplantı salonunda yapılan genel kurula birlik üyesi çok sayıda belediye başkanı ve meclis üyesi katıldı. Seçime tek aday olarak giren Başkan Soner Çetin, genel kurula katılan tüm üyelerin desteğini aldı.
Kendisine duydukları güvenden dolayı belediye başkanlarına ve meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Soner Çetin, “DABB yönetimini çok zor koşullarda devraldık. Ama sizlerin katkılarıyla çok değerli çalışmalara imza attık” dedi.
Birliğe bağlı belediyelerin haklarını savunmak, belediye çalışanlarını eğitmek, üye belediyeler arasında işbirliğini geliştirmek ve yardımlaşmayı üst düzeye çıkarmak gibi görevleri çok önemsediklerini belirten Başkan Soner Çetin, “Aynı zamanda ortak projeler geliştirmek istiyoruz. Dönem dönem eğitim seminerleri yapıyoruz. Bunları yapmaya devam edeceğiz. Eğitimin çok önemli olduğuna inanıyorum. Yurt dışı gezileri de yapacağız. Bunlar bazılarının iddia ettiği gibi gezme tozma gezileri olmayacak. Teknik inceleme gezileri yapacağız ve bunların yararlarını çok göreceğiz” şeklinde konuştu.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
”Aladağ-Akören Yolu Artık Bitirilmeli..”
”Aladağ-Akören Yolu Artık Bitirilmeli..”
”Gazilerimizden Asla Vazgeçemeyiz..”
”Gazilerimizden Asla Vazgeçemeyiz..”