Advert Advert

Rifat Söylemez İstanbul’u Yorumladı

Rifat Söylemez İstanbul’u Yorumladı
Advert
Gazeteci Rifat Söylemez, Efsane Radyo’da (100.7) bugün İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirirken, “AK Parti yandaş ve yalaka basının yarattığı negatif iklimin kurbanı oldu“ dedi.. 
Türkiye’nin öncelikli sorununun demokrasi, adalet ve özgürlük olduğunun altını çizen Söylemez, “Ulusal medyada Cem Küçük, Cemil Barlas ne ise Adana’da da Selahattin Sekin odur..” yorumunda bulundu..
Rifat Söylemez’in konuşmasını şöyle sürdürdü;
Adana’da ben ve diğer bazı gazeteci arkadaşlarım FETÖ ile mücadele ederken birdenbire düğmeye basıldı ve FETÖ’cü ilan edildik.. 
Bunun en büyük nedeni Adana’n FETÖ’nün en önemli finans merkezi olmasıydı..
Ancak yayınlarımız birilerini rahatsız etti ki; gözaltına alındık, evlerimiz işyerlerimiz didik didik arandı, gazetelerimize KHK ile el kondu.. 
Bu noktada kilit isimler gazeteci olduklarını öne süren Selahattin Sekin ve İncigül adındaki gazete sahibiydi.. Bunlar tetikçilik görevlerini başarıyla tamamladılar..
Asgari ücretle iş bulmakta zorlanan Selahattin Sekin bugün trilyonluk televizyon sahibi oldu.. Bu paraları nereden buldu, nasıl kazandı.? O dönem FETÖ ile mücadele adı altında yayınlar yapılırken, sürecin bununla ilgisi olabilir mi.? Araştırılması sorgulanması gereken günler..
Biz FETÖ’yü ve icraatlarını manşet yaparken örgütün yurtdışı gezilerine giden, Wikileaks belgelerinde yer alan bizzat Selahattin Sekin’in kendisidir.. “Mesleki kariyerimi Hocaefendi’ye borçluyum” yazılarını o kaleme almıştır.. 
İşte Adana’da Selahattin Sekin ne ise ulusal medyada da Cem Küçük, Cemil Barlas gibiler odur.. 
Bunlar sözde FETÖ ile mücadele ediyor görüntüsü altında yandaşlık yaptıkları iktidarı batağa sürüklediler.. AK Parti’nin İstanbul hezimetinin en önemli gerekçelerinden biri de budur..
Yalan ve iftira kampanyalarıyla insanları mağdur ederseniz, faturası da mutlaka karşınıza çıkacaktır.. 
 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı