Yüreğir’e Yeni Hizmet Araçları Alınıyor

Yüreğir’e Yeni Hizmet Araçları Alınıyor
Advert

Yüreğir Belediyesi yeni iş makineleri ve hizmet araçları alarak araç filosunu genişletiyor. Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile alınacak yeni araçlarla Yüreğirli daha verimli, daha iyi hizmete kavuşacak. Karar meclisten oy birliği ile geçti. Konu ile ilgili açıklama yapan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, "Filomuzdaki eksikliklerimizin giderilmesi için bu araçlara ihtiyacımız vardı. Amacımız daha iyi hizmet ve Yüreğirli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Yüreğirli en iyisine layık." diyerek alınacak araçların hepsinin Türkiye'de üretilen araçlar olduğunu söyledi. Başkan Kocaispir oybirliği ile geçen karar için bütün meclis üyelerine teşekkür etti.

Yüreğirli vatandaşlara daha nitelikli ve düzenli hizmet etmek amacıyla yeni araç alacaklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir "Vatandaşlarımıza nitelikli ve düzenli  hizmet sunmak amacıyla araç filomuzu genişletiyoruz. Yüreğirli her şeyin en iyisine layıkYüreğir Belediye Meclisimizin aldığı kararla belediyemizin acil ihtiyacı olan Lastikli Kepçe (kazıcı-yükleyici) Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama Aracı, Silindir, Cenaze Nakil Aracı, Çift Kabinli Kamyonet ve Panelvan Minibüslerden oluşan araçları Yüreğir Belediyesi araç filomuza katacağız.

Araçların Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla alınacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir "Yüreğir'de artan nüfus ve sorumluluk alanının geniş olması, mevcuttaki araçlarımızın da bir kısmının 10 yılı geçtiği için tamir ve bakımlarının masraflı olması nedeniyle böyle bir karar aldık. Amacımız Yüreğir halkına düzgün hizmetgötürerek vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmektir." şeklinde konuştu.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YKS’de 628 Bin Öğrenci Barajı Aşamadı
YKS’de 628 Bin Öğrenci Barajı Aşamadı
“Anal Fissür Hayatınızı Zehir Edebilir”
“Anal Fissür Hayatınızı Zehir Edebilir”