Advert Advert

Altın Koza AŞ’den İlk Toplantı

Altın Koza AŞ’den İlk Toplantı
Advert
Bu yıl tam 50 yılı geride bırakacak olan Adana Altın Koza Film Festivalini organize edecek Altın Koza A.Ş yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı. Adanalı sinema sanatçısı Menderes Samancılar yönetim Kurulu Başkanı seçilirken Halk TV Genel Müdür Yardımcısı ve 31 Mart seçimlerinde CHP’den Çukurova Belediye Başkan Aday adayı olan Kadir Çankaya ise başkan vekili oldu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da Altın Koza A.Ş’nin ilk toplantısına katıldı.
Altın Koza A.Ş yeni yönetimi ilk toplantısını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar başkanlığında yaptı. Altın Koza A.Ş yönetim kurulu başkanlığına Adanalı nsinema Sanatçısı Menderes Samancılar seçilirken, Halk TV Genel Müdür Yardımcısı Kadir Çankaya ise yönetim kurulu başkan vekilliği görevine getirildi. Yönetim Kurulu ise, ”Ali Kuşcu, İsmail Timuçin, Nebil Özgentürk, Halil Şahan, Kadir Beycioğlu, Yusuf Timursalcı”dan oluştu.
Altın Koza A.Ş Yönetim Kuruluna başkan seçilen Kadir Çankaya, sosyal medya hesabından paylaşımında, 2 fotoğraf ile birlikte, “Türkiye’nin en köklü film festivallerinden Altın Koza’yı gerçekleştiren Altın Koza A.Ş’nin yeni oluşan yönetim kurulunun ilk toplantısını gerçekleştirdik. Şahsıma Yönetim Kurulu Başkan v. uygun gören Adana Bşb. Bel. Bşk. Zeydan Karalar’a teşekkür ederim. Adanamıza ve ülkemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı