Hüseyin Sözlü’den Şok İddia...

Hüseyin Sözlü’den Şok İddia...
Advert
Terör örgütlerinden 'Acilciler'in elebaşı Mihraç Ural, Suriye'nin Lazkiye kırsalında bombalı saldırıya uğradı. Adana Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Sözlü, “Türk ve Türkiye düşmanı terörist Adana seçimleri ile yakından ilgili idi ve beni de sosyal medya üzerinden tehdit etmişti..”  iddiasında bulundu.. 
Saldırının ardından ağır yaralanan Ural, Esad'a bağlı rejim güçlerine ait bir ambulans helikopterle Şam'a götürüldü.. Hastanede tedavisi devam eden Ural ile ilgili henüz resmi açıklama yapılmadı. Bölgedeki Türkmen grupları saldırının kendileri tarafından gerçekleştirildiğini belirterek, söz konusu eylem için 3 aydan bu yana hazırlık yaptıklarını ve nihayetinde harekete geçtiklerini açıkladı.. Terörist Mihraç Ural'a bağlı Liva İskenderun terör yapılanması saldırıyı doğruladı..
Bu arada Adana Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Sözlü, konuya ilişkin olarak “Mihraç Ural Türk ve Türkiye düşmanı terörist idi.. Adana seçimleri ile yakından ilgili idi ve beni de sosyal medya üzerinden tehdit etmişti..” şeklinde paylaşım yaptı..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüreğir’e Sivil Toplum Merkezi
Yüreğir’e Sivil Toplum Merkezi
Çok Sayıda Esnaf Gözaltına Alındı
Çok Sayıda Esnaf Gözaltına Alındı