Advert
MANŞET HABERLER

Hüseyin Sözlü’den Zeydan Karalar’a...

Hüseyin Sözlü’den Zeydan Karalar’a...
Hüseyin Sözlü’den Zeydan Karalar’a... Admin Ali Pekmezci
Advert
Adana Büyükşehir Belediyesi eski ve yeni başkanları arasında tartışma dozunu artırarak devam ediyor.. Hüseyin Sözlü’ “Zeydan Bey rica etti kardeşinin damadını da işe aldım” açıklamasında bulundu..  
Eski Başkan Hüseyin Sözlü, editörümüz Ali Pekmezci’ye yaptığı açıklamada, “Kadro fazlasından, bankamatik işi iddia edilen çalışanlardan yakınan Zeydan Karalar, benden de genel sekreterinden rica ederek en az 15 kişiyi işe aldırmıştır” dedi..
Bunların arasında Zeydan Karalar’ın kardeşinin damadının da bulunduğunu vurgulayan Sözlü, bu kişiyi hafriyat  İşlerinin başına getirdim ve çalıştırdım.. Kötü mü ettim.?” şeklinde konuştu..
Hüseyin Sözlü şöyle devam etti:
“Ulaşım AŞ’deki Azerbaycanlı çocuklarına kirvelik yaptığım birisidir ve tam 6 dil bilmekte olup benim danışmanlığımı yapmaktaydı..
Borç ve parasızlık iddiaları ayrı bir konu.. Ağlamayı alışkanlık haline getirmiş, çünkü hiçbir projesi yok vizyonu yok.. 
Madem belediyeyi batırdık, Mali İşler Daire Başkanı orada.. Kendisiyle çalışıyor.. Madem ben ve bürokratım da beceriksiziz neden onu azletmedi.! Daha ekibini kurabilecek yetenek ve kapasitede bile değil.. Seyhan’da ne yaptı ki Büyükşehirde ne yapabilecek.?
Benim tamamladığım kavşağı hizmete açıyor.. Bunu da kendi eseriymiş gibi lanse ediyor.. Yüz ister yüz..”
 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
ddddd
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı