Advert Advert

Sigortalının Bankamatik Kartı Başkasının Cebinde!

Sigortalının Bankamatik Kartı Başkasının Cebinde!
Advert
Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Hüseyin Sözlü’nün Başkanlığı döneminde Azerbaycan’dan bankamatikçi çıktığı haberimiz ulusal basının da gündemini oluşturdu..
Haber portalı olarak gerçek emekçilerin çalışmaya devam etmeleri gerektiğini savunurken; işe gelmeden maaş alanların iş akdinin feshinin son derece doğru ve Adana yararına olduğunu belirtmek durumundayız..  Yayınlarımız bu doğrultuda; gerçek ve tarafsız bir şekilde, hiçbir kişiyi hedef almaksızın devam edecektir.. 
 
BÜYÜKŞEHİRDE SON SKANDAL..
 
Adana Büyükşehir Belediyesi’nde yabancı uyruklu bankamatikçilerden sonra yeni bir skandal daha başgösterdi..
Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre belediyede işe gelmeden sigortalı gösterilen 186 kişinin varlığı söz konusu..
Belediye veya bağlı iştiraklerden sigortalı olarak gösterilen (kendi rızalarıyla) yaklaşık 186 kişinin banka maaş kartlarının başkalarının cebinde olduğu ileri sürüldü..
Puantajı işlenen ve çalışır gibi görünüp sigortaları belediye tarafından yatırılan bu kişilerinin maaşlarının başka kişilerce çekildiği bilgisine ulaşıldı..
Bunların arasında çiftlik çalışanları, otomobil tamircileri, erkek berberi ve kadın kuaförü gibi meslek gruplarından insanlar bulunduğu öne sürüldü..
Bakalım, Başkan Zeydan Karalar bunları alınteriyle çalışıp evine ekmek götüren emekçilerden ayırt edebilecek mi.?
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı