Advert

İYİ Parti’de Yeniden GİK Üyesi Seçildi

İYİ Parti’de Yeniden GİK Üyesi Seçildi
İYİ Parti’de Yeniden GİK Üyesi Seçildi Admin Ali Pekmezci
Advert

Akşener, partisinin Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen 4. Olağanüstü Kongresi'nde yaptığı konuşmada, milletin kendilerini beklediğini belirterek, her geçen gün, daha büyük gayretle iktidara yürüdüklerini, bu uğurda doğduklarını, bu uğurda yürümeye devam edeceklerini vurguladı.

Akşener, sözlerine şöyle devam etti:

"Artık biz varız, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Peki ne yapacağız? Milletimiz, İYİ Parti iktidarını hayal etmekle uğraşmayacak, görecek ve bilecek. Şüpheler yerini umuda ve inanmışlığa bırakacak. Demokrasi vizyonumuzu ortaya koyacağız. Hızlı karar alan, hızlı işleyen, ama aynı zamanda hesap veren, yeni bir sistem kuracağız. Herkesin görüşünü alıp, herkesin derdini dinleyip milletimizin her bir ferdinin hakkını koruyacak, yeni bir anayasa hazırlayacağız. Bize yüzde 51 yetmez. Öyle bir anayasa hazırlayacağız ki toplumsal mutabakat neymiş görecekler."

Akşener, Türkiye'nin her bölgesinde İstanbul gibi yeni merkezler oluşturacaklarını belirtti.

Bu arada çarşaf liste ile gidilen Genel İdare Kurulu üyeliği seçimi sonuçlandı. Buna göre Adana’dan İsmail Koncuk, Mersin’den Burhanettin Kocamaz 50 kişilik GİK’e girmeyi başardı.. Bu arada Nihal Ağca da 51. sırada kalmasına rağmen kadın kotasından GİK üyesi olacak..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüreğirli Halil Can Karaş Şehit Düştü
Yüreğirli Halil Can Karaş Şehit Düştü
İYP'den ‘İnsanca Asgari Ücret’ Çıkışı
İYP'den ‘İnsanca Asgari Ücret’ Çıkışı