Advert
MANŞET HABERLER

Zafer Sözlü ve Büyükşehir Çiçek Market...

Zafer Sözlü ve Büyükşehir Çiçek Market...
Zafer Sözlü ve Büyükşehir Çiçek Market... Admin Ali Pekmezci
Advert
MHP’li Hüseyin Sözlü döneminde belediyenin çiçek ihtiyacını gideren Şenol Cevher burnundan soluyor.. Cevher, 5 yıl boyunca belediye ile gerçekleştirdiği ticaretten kendisine sadece borç kaldığı iddiasında..
Bu bağlamda sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Cevher, “Dostum dediğin insanlardan çalmasaydın çırpmasaydın, komisyonculuk yapmasaydın kimse seni konuşmazdı.. Doğrusunu yapmışsın, herkes seni konuşuyor reklamın kötüsü olmaz..” dedi..
Şenol Cevher bu sözleriyle kimi kastetti.!
Başkan Sözlü’nün kardeşi Zafer Sözlü ile Baraj Yolu’nda altlı-üstlü işyeri komşusu, aynı kaptan yemek yediler ve birçok yurtdışı gezisine beraber gittiler.. Fotoğraflarla da kanıtlı.. Dolayısıyla, bu gerçeği belediyeden alacak meselesiyle de birleştirince şüpheler o isim üzerinde yoğunlaşıyor.. 
Şenol Cevher’in Büyükşehir Belediyesi’nde parasını alamadığı birçok çiçek ve çim tohumu faturasının (Çiçek Market ve bir başka şirket adına) bulunduğu öğrenildi..
Ayrıca 31 Mart seçimleri öncesi son bir ayda Sözlü’nün ziyaretlerine Büyükşehir adına 100 bin liraya yakın çiçek gönderdiği, bunun parasını Zeydan Karalar’dan istediği de biliniyor.. 
Yeni Başkan Zeydan Karalar’ın bu talebe verdiği yanıt;
  • Git, o çiçeklerin parasını Hüseyin Sözlü’den al.. 
Bakalım eski hısımların, yeni hasımların ticari kavgası nasıl sonuçlanacak.!
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
“Ara Tatil Boş Bir Zaman Dilimi Değildir”
“Ara Tatil Boş Bir Zaman Dilimi Değildir”
ddddd
Halk Otobüsleri Güzergah Bedellerine 5 Taksit
Halk Otobüsleri Güzergah Bedellerine 5 Taksit