Davetsiz Misafir Adanalı Youtuber

Davetsiz Misafir Adanalı Youtuber
Advert

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14. dakikasında sahaya atlayan taraftarın "Deli Mi Ne?" YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz (Fester Abdü) olduğu anlaşıldı.

Liverpool-Chelsea finalinin 14. dakikasında sahaya bir taraftar girdi. Yayıncı kuruluş bu görüntüyü ekrana yansıtmadı. Dev finalde sahaya giren taraftarın 4.5 milyon takipçisi olan Youtuber "Deli Mi Ne?" olduğu öğrenildi.
 
Önce orta sahaya doğru hareketlenen taraftar, dizlerinin üstünde kaydıktan sonra Liverpool file bekçisi Adrian’ın koruduğu kaleye doğru hareketlendi. Liverpool ceza sahasına girdikten sonra yere düşen taraftarı güvenlik güçleri yakalayıp, saha dışına çıkardı.
 
Dev maçın 14. dakikasında sahaya giren taraftarın "Deli Mi Ne?" YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu anlaşıldı. Yılmaz daha önce Show TV'den kazandığı 1 milyon 434 bin TL rekor tazminat ile gündeme gelmişti. 

ALİ ABDÜSSELAM YILMAZ KİMDİR?

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu beden eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Youtube fenomeni olarak sosyal medyada sıkı bir takipçi sayısına sahip olan Fester Abdü'nün gerçek ismi ve soyadı Ali Abdüsselam Yılmaz'dır. Tam net olmamakla birlikte bazı kaynaklardan erişilen bilgiye göre aslen Adana'lıdır.

 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Malazgirt Ortaokulu Öğrencilerinin Gezi Keyfi
Malazgirt Ortaokulu Öğrencilerinin Gezi Keyfi
Final Okullarında Duygu Dolu 10 Kasım
Final Okullarında Duygu Dolu 10 Kasım