Advert Advert

Emekli Astsubay Güçlü Doğan Tabur...

Emekli Astsubay Güçlü Doğan Tabur...
Advert
Köprülü Mahallesinde meydana gelen silahlı saldırıda  üç kişinin ölümüyle ilgili olarak ordudan atılan eski astsubay Güçlü Doğan Tabur gözaltına alındı.
Mahallede kahvede oturan Necmettin Şahinoğlu ve Hayati Özkaya ile motosikletle yoldan geçen Okan Develi, tabancayla ateş açılması sonucu vurularak yaşamını yitirmiş. saldırıda 1 kişi de yaralanmıştı.
Polisin yürüttüğü soruşturma sonucunda zanlının cinnet geçiren emekli astsubay Doğan Güçlü Tabur olduğu belirtildi. 
Tabur’un motosikletindeyken 4 kurşunla öldürdüğü Okan Develi’nin polis oğluyla bir süre önce kavga ettiği iddialar arasında.
Zanlının bir süre önce eşi ve çocukları tarafından terk edildiği, bu nedenle de iyice psikolojisinin bozulduğu belirlendi. Bugün ise zanlının sabah saatlerinde otomobiliyle mahalleye çıkıp önüne gelen herkese rastgele hiç tartışmadan ateş etmeye başladığı, önce kucağında 5 yaşındaki çocuğu, arkasında ise kızıyla mobiletle giden Hayati Özkaya'ya defalarca ateş ettiği, çocukların şans eseri kurtulduğu öğrenildi. Zanlının ilk olay yerinde berbere de ateş ettiği, daha sonra mahallede önüne çıkan herkese ateş ederek kahvehaneye vardığı, burada otomobilden inip ateş ettiği, herkesin kaçtığı, kahvehane sahibi Okan Develi ile 65 yaşındaki Necmettin Şahinoğlu'nun kaçamayarak mermilerin hedefi olduğu öğrenildi. Zanlının burada mermisi bitene kader ateş ettiği, daha sonra da otomobiline binip kaçtığı belirlendi. Yakalanan zanlının emniyetteki sorgusu devam ediyor. 
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Ulubatlı Hasan’a Yeni Eğitim Alanı...
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı
Sırkıntı’ya Ait Çırçır Fabrikası Yandı