Kim Takar İhaleyi, Hazırlıklar Bugün Başladı!

Kim Takar İhaleyi, Hazırlıklar Bugün Başladı!
Advert
23 Eylül’de başlayacak olan Altın Koza Film Festivali’nin dünkü ihalesine hiçbir firma pazarlığa katılmadığı için ihalenin Perşembe gününe ertelenmesi kararlaştırılırken, bir firma şimdiden Adana’da ön hazırlıklara başladı.. İhale formaliteden mi ibaret.!
Melek İşcan’nın sahibi olduğu AC Prodüksiyon Yapım Hizmetleri AŞ,  Altın Koza’yı organize edecekmiş gibi faaliyet gösteriyor.. Henüz ihale yapılmamasına karşın otel ve uçak rezervasyonlarını bu sabahtan itibaren başlandığı gözleniyor.. 
İhaleyi kimin alacağı kesinleşmese de startı veren AC Prodüksiyon’un CHP Genel Merkezinden bir isme yakınlığıyla tanınıyor.. 
Peki, ihalesi yarın yapılacak olan bir organizasyonun hazırlıklarına bir gün önceden başlamak ‘ihaleye fesat karıştırmaya’ girmez mi.? 
Konuyla ilgili bir önceki haberimiz şöyleydi: 
Bu yıl 23-29 Eylül tarihleri arasında yapılması gereken Adana Altın Koza Film Festivali riske girdi.. Dünkü (Salı) ihalede hiçbir firma pazarlığa katılmadı.. 
4 Eylül’de gerçekleştirilen ihalede, dosyaları incelenen 3 firmanın teklifi uygun bulunmuştu..
Dün saat 14.00’de yapılan pazarlık usulü ihaleye davet edilen üç firma da katılmadı..
Etkinliğe sayılı günler kala henüz ihalenin sonuçlandırılaması Başkan Zeydan Karalar’ı kızdırdı, Perşembe günü saat 14.00’de (yarın) son bir pazarlık usulü (21/B) ihalesi daha yapılacak..
Jürisi dahi belirlenen Altın Koza’nın yapılamama ihtimali bir skandal olarak Türkiye gündemine oturacak.. 
Büyükşehir Belediyesinin 4 milyon 899 bin 966 lira 89 kuruş yaklaşık maliyet belirlediği Altın Koza Film Festivali için, daha önce BENART Ses Işık Görüntü Sistemleri Sanayi LTD ŞTİ 8 milyon 686 bin 100  TL, Aktüel Havayi Fişek Tanıtım Organizasyon LTD ŞTİ 8 milyon 20 TL, AC Prodüksiyon Yapım Hizmetleri AŞ 5 milyon 335 bin 794 lira 50 kuruş teklif vermişti..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKAD’dan ‘Kadın Girişimci Ödülleri’
İŞKAD’dan ‘Kadın Girişimci Ödülleri’
Kamuran Şipal Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Kamuran Şipal Son Yolculuğuna Uğurlanıyor