Advert
MANŞET HABERLER

”Altın Koza İhalesi Adrese Teslim”

”Altın Koza İhalesi Adrese Teslim”
”Altın Koza İhalesi Adrese Teslim” Admin Ali Pekmezci
Advert
Gazeteci Rifat Söylemez, Efsane Radyo’daki programında Altın Koza ihalesi hakkında suç duyurusunda bulundu, reklam ajanslarıyla ilgili olarak da “Kim bu Mürüvvet?” diye sordu..
4 kez tekrarlanan Altın Koza ihalesinin AC Prodüksiyon’a şaibeli bir şekilde verildiğini iddia etti.. Adı geçen firmanın ihaleyi almadan hazırlıklara başladığının, ulaşım ve konaklama rezervasyonlarından anlaşılabileceğini vurgulayan Söylemez, “Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuyorum” dedi..
ZEYDAN KARALAR’IN MÜRÜVVET’İ..
Radyo canlı yayınında “Kim bu Mürüvvet?” sorusunu yönelten Rifat Söylemez, “Mürüvvet’i de Mert’i de Seyhan Belediyesi’nde iken duyardık.. Mürüvvet, Zeydan Başkanın reklam işlerini yönetiyormuş.. 
Mürüvvet, belediyeden alacaklı iki reklam ajansının sahibi ile buluşup (Büyükşehir’in işlerini bundan sonra sen yapacaksın.. Sen de  Belediyesi’nden alacağının yüzde 25’ini bırakacaksın, ödeme yapacağız. Sadece fatura keseceksin) dedi mi.? Dediyse bunu kimin talimatıyla yaptı.! Cevap bekleyen ve titizlikle araştırılması gereken bir konu..” diye sordu..
“YAMANYILMAZ’IN MALVARLIĞI ARAŞTIRILMALI”
Muhsin Yamanyılmaz konusuna da değinen Söylemez şöyle devam etti:
“Seyhan’da 5 yıl boyunca Zeydan Karalar’ın yanından ayrılmadı.. Kimdir, necidir nasıl bir ilişkileri vardır.. Son olarak Altın Koza’da basın toplantısında yanında gördük.. Akrabası olsa insan peşinden bu kadar koşmaz.. Halbuki Muhsin Yamanyılmaz Seyhan İmar AŞ’nin yönetiminde.. 5 yılda malvarlığı ne kadar arttı, nasıl arttı, bunlar araştırılıp soruşturulması gereken konular..”
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
İlçe Belediyeleri Zor Durumda!
İlçe Belediyeleri Zor Durumda!
ddddd
103 Yaşında Koronayı Yendi, İlk İşi...
103 Yaşında Koronayı Yendi, İlk İşi...