Advert
MANŞET HABERLER

Adana’da Dünkü Kritik Geceden Kalanlar

Adana’da Dünkü Kritik Geceden Kalanlar
Adana’da Dünkü Kritik Geceden Kalanlar Admin Ali Pekmezci
Advert
Adana’da dün gece 11 yaşındaki bir erkek çocuğuna cinsel istismar iddiası sonrası, bir şüpheliye ait eve zarar vermek isteyen grup Dumlupınar Mahallesinde bazı işyerleri ile araçlara zarar verdi.
Şüphelinin Suriyeli olduğunu ileri süren grup geç saatlere doğru dağıldı. 
Bu arada Adana Valiliğinden 11 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar olayı ile ilgili açıklama yapıldı. Valilik, cinsel istismarcının düzgün Türkçe konuştuğunu vurguladı. 
Valilikten yapılan açıklamada, ”İlimizde meydana gelen ve bazı basın yayın organlarına yansıyan cinsel istismar olayı ile ilgili Valiliğimizce aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. 19.09.2019 günü saat 19.00 sıralarında Emniyet Birimimize gelen bir ihbarda 11 yaşlarında bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen yaklaşık 20 yaşlarında ve düzgün Türkçe konuşan ve vatandaşımız olduğu değerlendirilen bir şahısla ilgili adli ve idari tahkikata başlanmış olup, vatandaşlarımızın kamu düzeninin devamı açısından Emniyet Birimlerimize yardımcı olmaları ve gerekli sağduyu göstermeleri önemle rica olunur.” denildi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
İlçe Belediyeleri Zor Durumda!
İlçe Belediyeleri Zor Durumda!
ddddd
103 Yaşında Koronayı Yendi, İlk İşi...
103 Yaşında Koronayı Yendi, İlk İşi...