Advert
MANŞET HABERLER

Özgecan Aslan Anısına Salona...

Özgecan Aslan Anısına Salona...
Özgecan Aslan Anısına Salona... Admin Ali Pekmezci
Advert
 

Tarsus’ta üç yıl önce okuduğu Üniversite’den evine giderken 19 yaşında hunharca katledilen Özgecan Aslan’ı unutmamak ve Kadına Şiddete Farkındalık yaratmak için düzenlenen Özgecan Aslan Basketbol Turnuvası’nın 4’ncüsü bugün Adana’da başladı. 

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek turnuvaya, Adana Basketbol Kulübü, Gelecek Koleji Çukurova Basketbol, Hatay Büyükşehir Belediyespor ve Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Süper Lig Kulüpleri katılacak.

Atatürk Spor Salonunda saat 15.30’da açılış töreni olacak. Yapılacak konuşmaların ardından saat 16.400’da ki Adana Basketbol-Çukurova Basketbol maçının başlama atışını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın eşi NurayKaralar yapacak. İkinci müsabaka ise saat 18.00’de Hatay Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare arasında oynanacak. 

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Basın Daire Başkanı İsmail Güneş ile Basketbol İl Temsilcisi Abdullah Kutlu, Özgecan Aslan ve Kadına Yönelik Şiddet konusunda duyarlı olmak için vatandaşları salona davet ettiler.

Adana Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay ise, “Özgecan Aslan Turnuvasına bu yıl Adana olarak bizim ev sahipliği yapmamız çok anlamlı ve gurur verici. Adanalı duyarlı hemşerilerimiz salonu doldurmalı” diye konuştu. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
CHP’li Vekiller Sözcü’yü Ziyaret Etti
CHP’li Vekiller Sözcü’yü Ziyaret Etti
ddddd
“Kadın Cinayetleri Zamanaşımına Uğramasın”
“Kadın Cinayetleri Zamanaşımına Uğramasın”