Advert
MANŞET HABERLER

Böyle Konuşmasaydın İyiydi Be, Başkan!

Böyle Konuşmasaydın İyiydi Be, Başkan!
Böyle Konuşmasaydın İyiydi Be, Başkan! Admin Ali Pekmezci
Advert
Adana'da Büyükşehire bağlı zabıta ekiplerinin, dikenli incir satan bir seyyar satıcının mallarına el koyarken tezgahta bulunan incirleri yere dökmesi, çevredekilerin tepkisine neden olmuş ve bazı vatandaşlar yerdeki dikenli incirleri zabıta ekiplerine atarken, satıcıya ise para vererek zararını karşılamaya çalışmıştı. 
Nahoş olayla ilgili bir açıklama yapan Başkan Zeydan Karalar kamu düzenini tesis etmeye çalıştıklarını söyledi. 
Akşam da TVA kanalında Eğrisi Doğrusu adlı programa çıkan Başkan Karalar, dikenli incir skandalıyla ilgili şu ilginç sözleri sarf etti:
“Büyükşehir Belediyesi olarak hem diğer esnafın hakkını korumak hem de Adana’da kamu düzenini sağlamak zorundayız.. O zaman hırsıza katile de dokunmayalım.. Herkes dilediği gibi davransın.. Olur mu öyle şey..”
Özrü kabahatinden büyüktü.. Büyükşehir Belediye Başkanının dikenli incir satıp evine ekmek götürmeye çalışan bir gençle hırsızla-katille eşdeğer tutması talihsizlik olarak nitelendirildi.. 
“Bu gencin evine ekmek parası götürmek başka ne kaygısı vardı ki..” sorusu yöneltildi..
Kamu düzeninin tesisi, kodaman işyerlerinin kentin ana caddelerindeki kaldırım işgallerini önlemekten, kaldırıma park etmiş araçları kaldırmak ve onlara otopark yapabilmekten de geçiyor..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Boğa’dan Zeki Kızılkaya’ya Suç Duyurusu
Boğa’dan Zeki Kızılkaya’ya Suç Duyurusu
ddddd
Tahliye Talebi Mahkemece Reddedildi
Tahliye Talebi Mahkemece Reddedildi